Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Errata Orange

Errata Orange

WitekT 27 Grudnia 2005 16:18

0 0

Orange żonglowało dziś danymi dotyczącymi ilości wysłanych SMS-ów w Święta.



Pierwsza wersja z godziny 13 mówiła o ponad 170 mln SMS-ów wysłanych w dniach 23-26. grudnia. Wiadomość z godziny 16 podaje już tylko 113 mln wiadomości (zmieniono ilość wysłanych wiadomości w poszczególnych dniach).


Oficjalną wiadomość stosownie poprawiliśmy, a niniejszą notatkę podajemy do wiadomości naszych czytelników, aby nie byli zdezorientowani zmieniającymi się danymi.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~Tom  2005-12-27 16:56:25  host: yg14.internetdsl.tpnet.pl

    no to jak zawsze Orange wprowadza w błąd i swoich Klientów i opinie - ee całe szczeście ,że nic mnie z nimi nie łączy :]

  • 0

    2.  2005-12-27 17:28:16

    dupa a nie sms niech te siac zamkna albo na nowa zroba i to pozadnie!

  • 0

    3. ~  2005-12-27 17:31:57  host: 82.160.255.199

    Haha, czyli jak zwykle orangowi coś nie wyszło. Sto lat minie zanim ponownie zaufam tej firmie

  • 0

    4.  2005-12-27 18:04:10

    Biedna Orange, takie wpadki napewno nie zwiększą zaufania do tej sieci. U mnie mają jeszcze malutki kredyt zaufania, ale tylko i wyłącznie na pamięć o Idei.

  • 0

    5. ~zofia  2005-12-27 18:26:10  host: gate.malnet.pl

    Dlaczego nie ufać Operatorowi? Może to tylko system się myli? A wy od razu atakujecie biednego Opertaora...:)Więcej zaufania wykażcie....chcieli przecież dobrze...

  • 0

    6. ~TED  2005-12-27 20:43:35  host: chello084010209210.chello.pl

    Zofia-a system to czyj jest? Nie operatora czasem?

  • 0

    7. ~issa  2005-12-27 20:45:44  host: gprs1.plusgsm.pl

    Taaa , "wypadki" w Orange , czy jak najbardziej świadoma polityka dezinofrmacji? Taka sama sytuacja była podczas świąt Wielkanocnych. Równiez nie mam nawet cienia zaufania do Idei vel Orange i mam ku temu wystarczająco dużo powodów , jak BYŁY (NA SZCZĘŚCIE) abonent z kilkoma kartami sim.

  • 0

    8. ~zofia  2005-12-27 21:22:14  host: gate.malnet.pl

    TED: diabli wiedzą czyj? Pewnie tego co na jego korzyść wykazują:)
    Przecież Operator z "natury rzeczy" musi być uczciwy. Chyba nie powiesz, że Operator fałszuje wyniki bo go konkurencja zmusza:)?
    Hasło dnia: "NAM MOŻESZ ZAUFAĆ"......i tu wpisz dowoną nazwę.

  • 0

    9.  2005-12-28 00:24:45

    Kolejny raz jest przykro ze tak sie dzieje! W firmie napewno sa odpowiedzialne osoby za dostarczanie danych. I SZEF MUSI BEKNAC! Nie moze tak byc, ze piszemy co nam sie podoba!!! Trudno karc taka firme jaka jest Orange, ale jeszcze trudniej ja szanowac!!!

  • 0

    10.  2005-12-28 14:44:53

    Badziew wielki!!!
    Chciałem wysłać jednego sms'a a wysłałem chyba 30 i to do Anglii - po każdej próbie distawałem informacjie "poza zasięgiem siec"... i tak ze 30 razy... po czym dostałem info od kumpla, ze On już mi dziękuje za te 30 takich samych sms'ow, ktore wlasnie ode mnie dostal... troche boje sie rachunku;)

  • 0

    11. ~2005  2005-12-28 16:56:43  host: eec161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie za bardzo rozumiem jak ten cały oryndż mógł samą zmianą logo tak rozwalić istniejącą i działającą sieć Idea, chaos taki jak by sieć od nowa stawiali
    w minimalnym czasie... Kołki tam ?

  • 0

    12. ~Karakon  2005-12-28 19:33:34  host: porsche02.eranet.pl

    Jak to widze, slysze i czytam, to odczuwam wrazenie, ze mam do czynienia z orangutanskimi downami... Kiedy Wy to zrozumiecie, sami z siebie robicie debili, balwanow i malpy!!! Ja juz kilka lat temu wiedzialem, ze Idea jest kalu warta! (praktykowalem) "wlejcie se oleju do glowy" PS.zapraszam w grono Ery!!!

Dodaj swoją opinię