Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ernst and Young wybrał Alcatela

Ernst and Young wybrał Alcatela

WitekT 15 Grudnia 2004 23:21

0 0

Ponad 3500 pracowników firmy Ernst and Young w Australii będzie korzystało z zintegrowanych systemów ujednoliconej komunikacji, systemów komunikatorów i pracy grupowej, wykorzystujących sieć IP.

Będzie to jednocześnie jedno z największych na kontynencie wdrożeń telefonii IP. Sercem rozwiązania jest serwer komunikacyjny Alcatel OmniPCX Enterprise, który współpracuje z sześcioma tysiącami aparatów telefonicznych oraz pakiet aplikacji systemu ujednoliconej komunikacji Alcatel OmniTouch Unified Communication.

Ernst & Young dokonując zakrojonej na szeroką skalę relokacji swoich biur w kilku miastach, jednocześnie założył gruntowną modernizację systemu komunikacji. Po analizie funkcjonalności, kosztów, możliwości rozbudowy w przyszłości, wsparcia technicznego i utrzymania, firma wybrała ofertę Alcatela, której częścią były usługi dodatkowe świadczone przez biznes partnera. Ernst & Young zakłada, że nakłady inwestycyjne zwrócą się w postaci oszczędności na okablowaniu oraz dzięki zwiększeniu wydajności pracy.
W skład pakietu OmniTouch Unified Communication wchodzą narzędzia służące do przesyłania i odbierania wiadomości niezależnie od używanego terminalu, zarządzania nimi i dystrybucji, określania preferowanych form komunikacji i dostępności, skończywszy na zestawianiu telekonferencji oraz pracy grupowej. Umożliwia to dostęp i korzystanie z zasobów firmowych dosłownie z każdego miejsca, co wyraźnie pozwala zwiększyć efektywność działania pracowników i jakość obsługi klientów.

Zaprojektowanie systemu telefonii IP dla firmy, która kładzie tak silny nacisk na jakość i kompetencje pracowników, było dużym wyzwaniem. Ernst & Young korzysta ze sporej rzeszy pracowników mobilnych, co pozwoliło nam zaproponować najnowsze, dostosowane do wymagań klienta, aplikacje wykorzystujące w pełni zalety telefonii IP i oprogramowania pracującego na bazie tej technologii - powiedział Ian Poole, prezes firmy Integ, która przeprowadzi wdrożenie.

Wdrożenie w skali kraju obejmujące 6 dużych i 2 mniejsze miasta rozpoczęło się w listopadzie 2004 roku.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet