Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson zbuduje sieć 3G dla słowackiego T-Mobile

Ericsson zbuduje sieć 3G dla słowackiego T-Mobile

WitekT 27 Października 2005 14:05

0 0

Słowacki T-Mobile Slovensko wybrał Ericssona na jedynego dostawcę sieci 3G/WCDMA.

Ericsson dostarczy sieć radiową i rdzeniową 3G, unowocześniając istniejącą sieć GSM ku 3G/WCDMA. Komercyjny start systemu jest planowany na pierwszą połowę 2006 roku.
Robert Chvátal, prezes T-Mobile Slovensko powiedział: Nasza długotrwała, współpraca z firmą Ericsson, która nastawiona jest na jakość, usługi oraz zaawansowane technologie miała znaczenie, kiedy wybraliśmy firmę Ericsson na dostawcę sieci EDGE w Słowacji w 2004 roku. Jesteśmy także zadowoleni z wyboru firmy Ericsson na technologicznego partnera dla naszej sieci 3G/WCDMA.

Marián Bezák, Prezes firmy Ericsson na Słowacji jest dumny, iż T-Mobile Slovensko i Ericsson wspólnie dostarczają nowe usługi na słowackim rynku telekomunikacyjnym. Nasze rozwiązania pozwolą T-Mobile na wprowadzenie nowych, zaawansowanych aplikacji multimedialnych, takich jak: wideorozmowy, mobilną TV i dostęp szerokopasmowy przez urządzenia przenośne - powiedział Marián Bezák.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet