Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson zarządza siecią holenderskiego Orange

Ericsson zarządza siecią holenderskiego Orange

WitekT 5 Lutego 2007 10:30

0 0

Ericsson podpisał umowę z holenderskim Orange, dotyczącą współpracy w ramach usług z zakresu managed services. Ericsson przejmie odpowiedzialność za funkcjonowanie, wdrażanie oraz utrzymanie infrastruktury sieciowej oraz 190 pracowników tego operatora.

Bardzo się cieszymy z zaufania, jakim obdarzył nas Orange podpisując kontrakt na świadczenie usług z zakresu "managed services". Nasza wiedza w połączeniu z doświadczeniem pracowników firmy Orange gwarantuje wysoką jakość funkcjonowania sieci, jednocześnie zapewniając oszczędności w sferze operacyjnej - powiedział Hans Vestberg, wiceprezes Ericssona.
To ważny krok dla Orange w Holandii. Dzięki umowie, będziemy mogli skupić się na poprawie naszej pozycji na rynku usług telekomunikacyjnych. Jednocześnie współpraca z firmą Ericsson zapewni wysoką jakość działania sieci. Z kolei nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy znajdą zatrudnienie w firmie Ericsson - powiedział Yves Gautier, prezes holenderskiego Orange.

Ericsson ma już podpisanych ponad 100 kontraktów na tego typu zarządzanie siecią na całym świecie.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet