Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson zarządza portugalską siecią

Ericsson zarządza portugalską siecią

WitekT 18 Lipca 2005 17:59

0 0

ONI, jeden z wiodących portugalski operatorów telekomunikacyjnych wybrał firmę Ericsson aby unowocześniła jego sieć stacjonarną.

Umowa obejmuje wprowadzenia rozwiązania softswitch. Ericsson dostarczy także usługi z zakresu managed services.

Rozwiązanie softswitch firmy Ericsson zapewni ONI bezpieczną ewolucję ku wielousługowej sieci. Będzie ona w stanie obsłużyć wciąż rosnący transfer głosu i danych, łącząc tym samym tradycyjną telefonię stacjonarną z opartym na Internecie przepływem danych w pojedynczej sieci. W ramach umowy, Ericsson będzie odpowiedzialny przez trzy lata za zarządzanie siecią operatora ONI, włączając w to pełen zakres aktywności związanych z operacjami i utrzymaniem sieci. Pozwoli to ONI na redukcję kosztów operacyjnych, poświęcenie większej uwagi klientom oraz wzmocnienie pozycji na rynku portugalskim.
Umowa ta pozwoli nam na utrzymanie jakości oraz niezawodności usług dla naszych klientów, a także na czerpanie większych zysków w oparciu o nowe technologie - powiedział Xavier Martin, Dyrektor Techniczny ONI.

Fatima Raimondi, prezes firmy Ericsson w Portugalii powiedziała, że jest dumna z faktu, iż ONI wybrał firmę Ericsson na dostawcę platform kolejnej generacji oraz usług z zakresu managed services. Elastyczność oraz doświadczenie na poziomie lokalnym były kluczowymi czynnikami wzmocnienia naszej współpracy z ONI - dodała. Ericsson, z 48 oficjalnie ogłoszonymi kontraktami, jest liderem w usługach z zakresu managed services. Obecnie, zarządzane przez firmę Ericsson sieci obsługują ponad 38 mln abonentów na świecie. Trzydziestu trzech operatorów wybrało rozwiązanie softswitch firmy Ericsson, z czego 25 udostępnia je komercyjnie.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet