Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson zarządza 50 sieciami komórkowymi

Ericsson zarządza 50 sieciami komórkowymi

WitekT 9 Września 2005 18:52

0 0

Ericsson i portugalska grupa telekomunikacyjna Sonaecom podpisały pięcioletni kontrakt na usługi z zakresu managed services, który obejmuje sieci komórkową i stacjonarną grupy Sonaecom - Optimus i Novis.

W ramach umowy, Ericsson zapewni stały nadzór nad siecią 2G/3G (Optimus) oraz stacjonarną (Novis) w Portugalii. Umożliwi to Sonaecom efektywniejszą pracę nad strategią wzrostu i skuteczniejsze dostosowanie sieci do najnowocześniejszych technologii.

Lokalne punkty usługowe związane z firmą Ericsson będą nas wspomagały, co w połączeniu ze światowym doświadczeniem korporacji w zakresie managed services, zapewni wysoką jakość oferowanych usług dla naszych klientów - powiedział Luis Reis, Dyrektor ds. Eksploatacji Sieci w Sonaecom.
Ericsson jest niezmiernie zadowolony z rozszerzenia współpracy z Sonaecom. Umożliwimy tym samym znaczące oszczędności w sferze operacyjnej oraz zapewnimy wysoką jakość sieci. Naszym celem jest podniesienie konkurencyjności Sonaecom na rynku - powiedziała Fatima Raimondi, Prezes firmy Ericsson w Portugalii.

Ericsson, z 50 oficjalnie ogłoszonymi kontraktami, jest liderem na rynku w sferze usług z zakresu managed services. Ericsson zarządza sieciami, które obsługują ponad 43 miliony abonentów na świecie.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-09-09 22:24:19

    No PlusGSM tez obsluguje Ericsson'a ;) ...szerzej juz kiedys WitekT pisal no poprzednich postach o tej wspolpracy ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-65-78.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.