Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson zarządza 50 sieciami komórkowymi

Ericsson zarządza 50 sieciami komórkowymi

WitekT 9 Września 2005 18:52

0 0

Ericsson i portugalska grupa telekomunikacyjna Sonaecom podpisały pięcioletni kontrakt na usługi z zakresu managed services, który obejmuje sieci komórkową i stacjonarną grupy Sonaecom - Optimus i Novis.

W ramach umowy, Ericsson zapewni stały nadzór nad siecią 2G/3G (Optimus) oraz stacjonarną (Novis) w Portugalii. Umożliwi to Sonaecom efektywniejszą pracę nad strategią wzrostu i skuteczniejsze dostosowanie sieci do najnowocześniejszych technologii.

Lokalne punkty usługowe związane z firmą Ericsson będą nas wspomagały, co w połączeniu ze światowym doświadczeniem korporacji w zakresie managed services, zapewni wysoką jakość oferowanych usług dla naszych klientów - powiedział Luis Reis, Dyrektor ds. Eksploatacji Sieci w Sonaecom.
Ericsson jest niezmiernie zadowolony z rozszerzenia współpracy z Sonaecom. Umożliwimy tym samym znaczące oszczędności w sferze operacyjnej oraz zapewnimy wysoką jakość sieci. Naszym celem jest podniesienie konkurencyjności Sonaecom na rynku - powiedziała Fatima Raimondi, Prezes firmy Ericsson w Portugalii.

Ericsson, z 50 oficjalnie ogłoszonymi kontraktami, jest liderem na rynku w sferze usług z zakresu managed services. Ericsson zarządza sieciami, które obsługują ponad 43 miliony abonentów na świecie.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-09-09 22:24:19

    No PlusGSM tez obsluguje Ericsson'a ;) ...szerzej juz kiedys WitekT pisal no poprzednich postach o tej wspolpracy ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet