Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson wybrany przez NEC na dostawy 3G

Ericsson wybrany przez NEC na dostawy 3G

WitekT 15 Grudnia 2004 12:37

0 0

Platformy komórkowe Ericsson zostały wybrane przez korporację NEC jako baza do wprowadzenia aparatów komórkowych działających w technologiach kolejnych generacji - WCDMA/GPRS.

Pierwsze z nich będą dostępne w pierwszym półroczu finansowym 2005 roku (kwiecień – wrzesień 2005). Będą one funkcjonowały w oparciu o platformę U100 firmy Ericsson, która jest rozwiązaniem sprawdzonym oraz stabilnym.

Wybór platformy komórkowej Ericsson jako partnera produktów firmy NEC działających w technologiach WCDMA/GPRS jest silnym poparciem dla naszej technologii oraz przywództwa w 3G – powiedział Sandeep Channakeshu, Prezes Działu Platform Komórkowych Ericsson.
Jest to istotny ruch w naszej strategii dotyczącej 3G. Dodając platformy komórkowe Ericsson do naszego portfolio, NEC będzie gotów do przedstawienia szerszej oferty terminali komórkowych 3G. Pozwoli to na spełnienie wymagań operatorów sieci trzeciej generacji oraz ich użytkowników. Będzie to odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na usługi i funkcjonalność, co staje się nieodzownym elementem walki o rynek 3G, który rozwija się w szybkim tempie – nadmienił Yoshiharu Tamura, Główny Manager w Dziale Operacji ds. Terminali Komórkowych firmy NEC.

Dział Platform Komórkowych Ericsson jest światowym liderem w dostarczaniu platform w technologii 3G. Model U100 został wdrożony w ok. 30% produktów 3G na świecie. Został on wybrany przez kilku z największych producentów aparatów komórkowych, dzięki stabilności, rozmiarom, energooszczędności oraz prezentowanym możliwościom.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet