Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson współpracuje z Endemol

Ericsson współpracuje z Endemol

sirmark 11 Września 2007 11:12

0 0

ericsson me on tvEricsson i Endemol International popisały umowę o globalnym partnerstwie, które ma na celu rozwój interaktywnej telewizji oraz kontentu generowanego przez użytkowników, opartego na rozwiązaniu Me-On-TV firmy Ericsson.

Rozwiązanie Me-On-TV Ericssona zostało stworzone we współpracy z Endemolem oraz holenderską firmą Triple IT. Jest ono technologią, która pozwala użytkownikom na wgranie plików oraz publikowanie kontentu na żywo lub nagranych wcześniej filmów poprzez dowolne urządzenie mobilne. Konsumenci mogą przesyłać kontent na strony komputerowe, do programów telewizyjnych, a także pozostawać w ten sposób w kontakcie ze znajomymi. Me-On-TV umożliwia także nadawcom, administratorom stron internetowych, czy operatorom sieci komórkowych na bezpośrednie zarządzanie treściami poprzez najnowocześniejsze narzędzia do edycji.
Usługa Me-On-TV będzie oferowana podmiotom kumulującym kontent: nadawcom programów, operatorom sieci i stron internetowych. Rozwiązanie będzie dostarczane jako w pełni zintegrowana usługa, utrzymywana i zarządzana przez Ericssona. Me-On-TV już jest używana przez Endemol w Holandii.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~frytko  2007-09-11 13:25:00  host: ahz242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe :) teraz bedziesz mogl rozwiazywac zgadywanki nie tylko poprzez dzwonienie glosowe, ale rowniez bedziesz mogl sie powydurniac na antenie razem z "dziewczyna w bikini" po polnocy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet