Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson: umowa ramowa z PTC na dostawę, wdrożenie i utrzymanie sprzętu

Ericsson: umowa ramowa z PTC na dostawę, wdrożenie i utrzymanie sprzętu

sirmark 6 Lipca 2004 12:38

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci ERA, przedłużyła z Ericsson sp. z o.o. umowę ramową z 1996 roku. Umowa obejmuje dostawę, wdrożenie i utrzymanie sprzętu telekomunikacyjnego dla sieci GSM, w tym sieci radiowej i rdzeniowej.

Dostarczony dla PTC sprzęt pozwoli między innymi na zwiększenie pojemności i funkcjonalności istniejącej infrastruktury sieci GSM.
Podpisane już po raz ósmy przedłużenie umowy ramowej świadczy o zaufaniu PTC dla doświadczenia i profesjonalizmu polskich specjalistów z Ericsson Sp. z o.o. oraz sprzętu telekomunikacyjnego firmy Ericsson. Długoletnia umowa wyznacza partnerski charakter współpracy między integratorem i dostawcą sprzętu a klientem, stymulując tym samym rozwój nowych usług odpowiadających na potrzeby klientów.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet