Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson testuje Plus GSM

Ericsson testuje Plus GSM

WitekT 7 Września 2005 09:07

0 0

Ericsson wprowadził pierwszy w Polsce System Testów Aktywnych (ATS) w Plus GSM. Dzięki zastosowaniu systemu ATS sprawdzanie jakości usług sieci będzie odbywało się na poziomie użytkownika końcowego.

System ten testuje usługi 2G/3G oferowane przez Polkomtel: SMS, MMS, WAP, WAP Push, WWW, FTP, e-mail, telekonferencja, streaming wideo, ściaganie apletów Javy.
Ericsson wdrożył system ATS w ramach projektu monitorowania jakości usług oferowanych w sieci 2G/2,5G/3G przez centrum nadzoru usług Polkomtela. System Testów Aktywnych działa w oparciu o rozwiązanie Monitor Master firmy Argogroup. Ericsson, w ramach umowy z Polkomtelem, będzie świadczył usługi wspomagania technicznego dotyczące zarówno oprogramowania jak i platformy sprzętowej.

Pomyślne wdrożenie systemu ATS jest dla operatora niezmiernie istotneze względu na możliwość zarządzania jakością usług mobilnych, w tym usług nowej generacji. Zakończenie kolejnego projektu, w tak ważnej dla nas dziedzinie integracji systemów, jest efektem ciągle rozwijającej się współpracy pomiędzy naszą firmą i Polkomtel. Potwierdza to uznanie wysokich umiejętności zawodowych specjalistów firmy Ericsson, a także zaawansowanie technologiczne i niezawodność stosowanych przez nas rozwiązań - powiedział Roman Sputo, dyrektor ds. współpracy z Polkomtela.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~gino  2005-09-07 14:42:20  host: 81.15.226.6

    hehe,niech plus najpierw poprawi zasięg..mieszkam w 130tys mieście i czasem nie mogę się dogadać z ludźmi..a ten się wziął za 3G;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz promocję "Zostajesz - Dostajesz" Virgin Mobile?

Dodatkowe gigabajty w Virgin Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet