Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson startuje ze sklepem z aplikacjami

Ericsson startuje ze sklepem z aplikacjami

WitekT 18 Lutego 2010 14:31

0 0

Ericsson uruchomił sklep internetowy — eStore — w którym operatorzy mogą łatwo instalować i oferować użytkownikom aplikacje do telefonów komórkowych. eStore od początku oferuje ponad 30 tys. aplikacji do pobrania na różne telefony komórkowe.

Niektóre z tych aplikacji można pobrać bezpłatnie, za inne trzeba zapłacić w formie przedpłaty lub za pośrednictwem rachunku telefonicznego. Są one dostępne do tysięcy modeli telefonów. Aplikacje są stale weryfikowane pod kątem wielu najpopularniejszych funkcji i smartfonów obecnych aktualnie na rynku.

Nasz eStore umożliwia użytkownikom dostęp do bogatego zestawu aplikacji na dowolnie wybrany telefon komórkowy. Jednocześnie daje okazję zwiększania przychodów operatorom — powiedział Jan Wäreby, wiceprezes i dyrektor działu multimediów Ericssona.
eStore umożliwia programistom udostępnianie swoich aplikacji użytkownikom przez umieszczenie ich w serwisie. Swoje aplikacje mogą szybko udostępniać klientom nie tylko programiści, lecz także media, organizatorzy imprez, przedsiębiorstwa oraz inni właściciele treści.

Ericsson nawiązał partnerską współpracę z firmą Opera, która zapewnia strukturę kliencką do widżetów i aplikacji z wykorzystaniem różnych kanałów i urządzeń.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~jajo  2010-02-18 14:53:42  host: dkm28.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Bardzo ciekawy koncept :) jestem za.

 • 0

  2.  2010-02-18 17:21:11

  Ciekawe jaki odsetek tych aplikacji ma jakieś praktyczne zastosowanie?

 • 0

  3. ~Aug1784  2010-02-19 08:30:48  host: proxy12.pzu.pl

  Wszyscy robią teraz sklepy internetowe ... kto tam kupuje te aplikacje? @2 Racja większość aplikacji to bezużyteczne gadzety. Średniej klasy telefon komórkowy posiada już zaimplementowane wszystkie niezbędne funkcje (a większości z nich 50% uzytkowników wogóle nie używa).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-233-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet