Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson prezentuje LTE w Barcelonie

Ericsson prezentuje LTE w Barcelonie

sirmark 11 Lutego 2008 18:36

0 0

Ericsson ogłosił, że podczas Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentuje kompleksowe rozmowy telefoniczne, możliwe dzięki LTE/SAE (ang. Long-Term Evolution - System Architecture Evolution).

LTE/SAE to kolejny krok mający ułatwić użytkownikowi komunikację. Skraca on czas dostępu do danych, udoskonala wydajność i przepustowość. Komercyjne wprowadzenie produktu zapowiadane jest na 2009 rok.
Urządzenie sieciowe LTE firmy Ericsson wspiera przesył danych wśród wielu użytkowników do 106 Mbps na komórkę. LTE usprawnia tak wymagające rozwiązania jak mobilne wideo, korzystanie z blogów, zaawansowane gry, telefonię multimedialną i profesjonalne serwisy. Współpracuje też z istniejącą siecią komórkową.

Robert Puskaric, szef mobilnej platformy firmy Ericssona, powiedział: Ta pierwsza na świecie prezentacja jest kamieniem milowym w rozwoju LTE. Dowodzi stabilności i integracji naszej platformy ze standardowymi terminalami mobilnymi, nie odbiegającymi wielkością od obecnie używanych. Już dziś umożliwia przesył danych z prędkością 25Mbit/s. Przykłady działania naszej pierwszej platformy LTE będą dostępne w 2008 roku.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet