Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson pozwał Samsunga

Ericsson pozwał Samsunga

WitekT 4 Sierpnia 2006 13:12

0 0
Ericsson złożył w sądzie w Teksasie pozew przeciwko Samsungowi, w którym zarzuca koreańskiej firmie wykorzystywanie jego patentów bez pozwolenia. W lutym podobne pozwy zostały złożone w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii.Pozwy są wynikiem braku porozumienia w sprawie odnowienia licencji na wiele technologii związanych z telefonią komórkową, która została zawarta w 2002 roku. Przedstawiciele Samsunga odmówili komentarza w tej sprawie.

Podobną sprawę dotyczącą patentów ma Nokia z Qualcommem, o czym pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.

Źródło tekstu: Infoworld, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-240-162.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet