Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson pozwał Samsunga

Ericsson pozwał Samsunga

WitekT 4 Sierpnia 2006 13:12

0 0
Ericsson złożył w sądzie w Teksasie pozew przeciwko Samsungowi, w którym zarzuca koreańskiej firmie wykorzystywanie jego patentów bez pozwolenia. W lutym podobne pozwy zostały złożone w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Pozwy są wynikiem braku porozumienia w sprawie odnowienia licencji na wiele technologii związanych z telefonią komórkową, która została zawarta w 2002 roku. Przedstawiciele Samsunga odmówili komentarza w tej sprawie.

Podobną sprawę dotyczącą patentów ma Nokia z Qualcommem, o czym pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.


Źródło tekstu: Infoworld, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet