Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson pozbywa się rozwiązań PBX

Ericsson pozbywa się rozwiązań PBX

sirmark 20 Lutego 2008 22:37

0 0
Ericsson doszedł do porozumienia w sprawie przekazania swojego portfolio rozwiązań PBX dla przedsiębiorstw firmie Aastra Technologies.

Na podstawie umowy Aastra przejmie 630 pracowników, w tym 360 pracujących w Szwecji. Finalizacja transakcji przewidziana jest na kwiecień 2008. Od tej chwili firma Ericsson skupi się na oferowaniu szerokiego portfolio aplikacji dla przedsiębiorstw bezpośrednio operatorom oraz dostawcom usług.


Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~znawca  2008-02-21 09:45:06  host: atropos.tpi.pl

    PBX to przeżytek, dlatego Ericssin się pozbywa go

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet