Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson podpisał z TP umowę ramową na wdrożenie i utrzymanie sprzętu

Ericsson podpisał z TP umowę ramową na wdrożenie i utrzymanie sprzętu

sirmark 30 Kwietnia 2004 08:08

0 0

Firma Ericsson przedłużyła z Telekomunikacją Polska umowę ramową z 8 lipca 2002 roku obejmującą dostawę, wdrożenie i utrzymanie sprzętu Ericsson oraz sprzętu pochodzącego od różnych dostawców. Wartość kontraktu wzrosła do 70 milionów EUR.

Dostarczony dla Telekomunikacji Polskiej sprzęt i oprogramowanie pozwoli między innymi na rozbudowę sieci szkieletowej TPNet zarządzanej przez TP Polpak oraz na rozwój usług opartych na protokole MPLS (Multiprotocol Label Switching) i IP oraz przede wszystkim usług szerokopasmowego dostępu do sieci Internet takich jak Neostrada, Dostęp do Internetu DSL.
Podpisanie tej umowy świadczy o zaufaniu TP dla doświadczenia firmy Ericsson specjalizującej się w usługach integracyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb operatora.

Długoletnia umowa wyznacza partnerski charakter współpracy między integratorem i dostawcą sprzętu a klientem, stymulując tym samym rozwój nowych usług.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet