Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson podpisał duży kontrakt z Plusem

Ericsson podpisał duży kontrakt z Plusem

WitekT 23 Grudnia 2004 18:10

0 0

Ericsson podpisał ramową umowę z firmą Polkomtel na dostawę urządzeń sieci GSM/EDGE i WCDMA, które uzupełnią istniejącą sieć Plus GSM.

W ramach umowy Ericsson będzie dostarczał i wdrażał elementy sieci 2G/3G oraz zapewni integrację oraz optymalizację systemu, włączając w to integrację z infrastrukturą różnych dostawców. Ericsson zapewni też szkolenia oraz wsparcie techniczne dla dostarczonych rozwiązań, a w pierwszym roku będzie asystował przy utrzymaniu sieci. Dostawy rozpoczną się w 2005 roku.

Użytkownicy telefonii komórkowej w Polsce mogą już korzystać z ekscytujących usług, takich jak telefonia wideo, muzyka w komórce, a także szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wybór firmy Polkomtel jest dla nas powodem do dumy, gdyż teraz wspólnie Ericsson i Polkomtel będą pracować nad coraz szerszym i bardziej zaawansowanym dostępem do tych usług - powiedział Lars E. Svensson, prezes polskiego oddziału Ericssona.
Ericsson dostarczy wysokiej jakości systemy GSM, EDGE i WCDMA, co umożliwi operatorowi Plus GSM przedstawienie klientom szerokiej gamy usług i korzyści z nich płynących.

Rozwiązania 3G firmy Ericsson zapewniają skuteczną i korzystną finansowo migrację z sieci drugiej generacji GSM.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-51-250.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.