Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson podpisał duży kontrakt z Plusem

Ericsson podpisał duży kontrakt z Plusem

WitekT 23 Grudnia 2004 18:10

0 0

Ericsson podpisał ramową umowę z firmą Polkomtel na dostawę urządzeń sieci GSM/EDGE i WCDMA, które uzupełnią istniejącą sieć Plus GSM.

W ramach umowy Ericsson będzie dostarczał i wdrażał elementy sieci 2G/3G oraz zapewni integrację oraz optymalizację systemu, włączając w to integrację z infrastrukturą różnych dostawców. Ericsson zapewni też szkolenia oraz wsparcie techniczne dla dostarczonych rozwiązań, a w pierwszym roku będzie asystował przy utrzymaniu sieci. Dostawy rozpoczną się w 2005 roku.

Użytkownicy telefonii komórkowej w Polsce mogą już korzystać z ekscytujących usług, takich jak telefonia wideo, muzyka w komórce, a także szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wybór firmy Polkomtel jest dla nas powodem do dumy, gdyż teraz wspólnie Ericsson i Polkomtel będą pracować nad coraz szerszym i bardziej zaawansowanym dostępem do tych usług - powiedział Lars E. Svensson, prezes polskiego oddziału Ericssona.
Ericsson dostarczy wysokiej jakości systemy GSM, EDGE i WCDMA, co umożliwi operatorowi Plus GSM przedstawienie klientom szerokiej gamy usług i korzyści z nich płynących.

Rozwiązania 3G firmy Ericsson zapewniają skuteczną i korzystną finansowo migrację z sieci drugiej generacji GSM.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet