Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson: Olaf Parasiewicz nowym członkiem zarządu

Ericsson: Olaf Parasiewicz nowym członkiem zarządu

LuiN 25 Września 2012 13:46

0 0

img 0553 o pOlaf Parasiewicz, pełniący funkcję Key Account dla PTC (Polska Telefonia Cyfrowa), został mianowany nowym członkiem zarządu w firmie Ericsson.

Olaf Parasiewicz niemal całą swoją karierę zawodową związał z firmą Ericsson. Rozpoczynał pracę w Ericssonie w 1998 roku, jako inżynier w dziale wsparcia sprzedaży. Szlify międzynarodowe zdobył w Ericssonie jako dyrektor sprzedaży dla France Telecom w Paryżu.

Następnie spędził trzy lata prowadząc sprzedaż rozwiązań firmy Ericsson na Ukrainie i w Rosji, w tym dwa lata jako country manager w Armenii. Do Polski wrócił w 2011 roku na stanowisko dyrektora sprzedaży dla PTC oraz JV Networks.
Olaf Parasiewicz ukończył informatykę na Politechnice Śląskiej. Jest absolwentem podyplomowych studiów handlu zagranicznego na SGH w Warszawie oraz uzyskał MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania.

Obowiązki członka zarządu w firmie Ericsson będzie pełnił nie zmieniając jednocześnie obecnego stanowiska.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:

Tagi: ericsson

w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2012-09-25 14:37:23  host: adcx214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mogłem się uczyć...;)

  • 0

    2. ~Peter  2012-09-25 15:09:26  host: 81.219.84.18

    kozak

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet