Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson od pół roku zarządza siecią Netii

Ericsson od pół roku zarządza siecią Netii

WitekT 23 Kwietnia 2007 08:53

0 0

Ericsson zakończył na początku stycznia trwający pół roku okres przejściowy w ramach kontraktu outsourcingowego z Netią. W tym okresie Ericsson wziął pełną odpowiedzialność za utrzymanie i zarządzanie siecią operatora oraz przejął 325 pracowników z działów technicznych Netii.

Rozwój oraz wprowadzanie nowych aplikacji postępuje zgodnie z założonym planem. W ramach kontraktu Ericsson przejął 300 pracowników działów utrzymania sieci Netii. W drugiej połowie roku dołączyła do niej grupa 25 pracowników Pro Futuro - firmy przejętej przez Netię.

W ciągu pół roku obowiązywania kontraktu, przeprowadzono serię działań mających na celu połączenie organizacji. Wprowadzono nowe procedury, zastosowano nowe rozwiązania IS/IT, wymieniono flotę samochodową, itp.
Ericsson potwierdził nasze oczekiwania, a umowa outsourcingowa okazała się dla nas korzystna. Netia uzyskała oszczędności w kosztach operacyjnych oraz większą elastyczność w zarządzaniu środkami. Jesteśmy w stanie sprawnie wprowadzać nowe usługi oraz skupić nasze działania na obsłudze klientów - powiedział Krzysztof Jabłoński, odpowiedzialny za usługi serwisowe w Netii.

Kontrakt podpisany z Netią w kwietniu 2006 roku jest pierwszym tak znaczącym kontraktem na utrzymanie i zarządzanie siecią (tzw. managed services) w Europie Centralnej.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~btd  2007-04-23 12:47:25  host: cus26.internetdsl.tpnet.pl

    Tzn przez nich tyle osob nie ma netu z netii? :->

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy robisz zakupy na Allegro?

Poczta Polska: nowa oferta dla firm sprzedających na Allegro

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet