Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson najlepszy w raporcie Gartnera

Ericsson najlepszy w raporcie Gartnera

sirmark 4 Czerwca 2004 20:21

0 0

Z 31% udziałem na rynku kontraktów na infrastrukturę sieci mobilnej WCDMA Ericsson zajął pierwsze miejsce w raporcie Gartnera za rok 2003.

Ericsson utrzymał również wiodącą pozycję na rynku zdobywając 26% zysków z kontraktów na infrastrukturę sieci mobilnych wszystkich technologii w 2003 roku.

Gartner poinformował, że Ericsson, dzięki silnej pozycji na rynku technologii WCDMA, może się spodziewać znaczących zysków z wdrożeń sieci 3G w 2004 roku.
Według analiz Gartnera Ericsson posiada 31% udziału w światowym rynku dostawców infrastruktury sieci GSM i tyle samo - 31% w technologii WCDMA oraz 72% w TDMA, zajmując pierwsze miejsca w tych kategoriach technologii mobilnych.

Ericsson ogłosił w 2003 roku podpisanie 45 kontraktów na infrastrukturę sieci mobilnych GSM, CDMA i WCDMA.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet