Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson Mobile Organizer

Ericsson Mobile Organizer

WitekT 11 Kwietnia 2005 16:11

0 0

11. kwietnia Ericsson zaprezentował nowy produkt na rynku polskim skierowany do klienta biznesowego. Jest nim rozwiązanie Ericsson Mobile Organizer (EMO), które zapewnia łatwy dostęp do poczty elektronicznej wraz z kontaktami oraz możliwość korzystania z kalendarza.

EMO współpracuje z większością PDA oraz smartfonów działających na platformach Symbian i Micrsoft Windows Mobile. E-maile, informacje z kalendarza oraz inne dane wspomagające zarządzanie firmą (tzw. Personal Information Management) są automatycznie uaktualniane i przekazywane do użytkownika poprzez sieć komórkową w czasie rzeczywistym. EMO zapewnia bezpieczeństwo transferu danych dzięki całkowitemu szyfrowaniu przekazu.

Koszty są minimalizowane, gdyż Ericsson Mobile Organizer nie wymaga zakupu dodatkowego urządzenia przenośnego. Umożliwia on otwieranie oraz edycję załączników do e-maili. System zaprojektowano w taki sposób, aby jego instalacja oraz użytkowanie nie sprawiały najmniejszych problemów.
W Polsce odbiorcami produktu EMO będą:

duże przedsiębiorstwa zatrudniające pracowników terenowych z koniecznością wysokiego poziomu bezpieczeństwa i poufności przesyłanych informacji,
operatorzy komórkowi, którzy włączą go do swojej oferty usług dla klientów biznesowych,
operatorzy internetowi (ISP), którzy skierują usługi do małych przedsiębiorstw korzystających z poczty elektronicznej na ogólnodostępnym portalu.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet