Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson młodym

Ericsson młodym

WitekT 14 Września 2004 19:27

0 0

14 września 2004 r., w Warszawie została zainaugurowana XII edycja Szkoły Letniej dla młodych liderów życia społecznego i politycznego, organizowana przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów. Firma Ericsson sp. z o.o. już od 2002 roku jest jednym ze sponsorów tej inicjatywy.

Szkoła Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego jest projektem kierowanym do liderów w wieku 20-35 lat. Zajmuje się doskonaleniem umiejętności osób zajmujących się działalnością publiczną, pracujących w organizacjach pozarządowych, samorządach, partiach politycznych i wszelkiego rodzaju inicjatywach obywatelskich. Najwyższym celem tego projektu jest ułatwienie trójstronnej współpracy pomiędzy lokalną społecznością, sektorem prywatnym i władzami.

Firma Ericsson sp. z o.o. już po raz trzeci bierze aktywny udział w Szkole Liderów, w ramach inicjatywy Global Compact. Jej pracownicy biorą aktywny udział w realizacji projektu Szkoły Letniej prowadząc zajęcia i ćwiczenia. Przedstawiciele firmy Ericsson wystąpią z wykładami o sponsoringu i zarządzaniu projektami.
Działalność pozabiznesowa jest niezwykle ważnym elementem aktywności firmy Ericsson. Jest integralną częścią zasad współdziałania firmy ze środowiskiem. Oprócz Szkoły Liderów, Ericsson jest zaangażowany w działalność charytatywną oraz rozliczne projekty wspierające kulturę. Prowadzi także od pięciu w kooperacji z Akademią Sztuk pięknych w Warszawie – publiczną Galerię Ericsson w siedzibie firmy.

Inicjatywa Global Compact została oficjalnie zainaugurowana w 2000 r. jako inicjatywa ONZ-u. Biorący w niej udział przedstawiciele świata biznesu mają we wszystkich sferach działalności stosować dziewięć fundamentalnych reguł z zakresu praw człowieka, standardów pracy i środowiska naturalnego. Inicjatywa rozwinęła się jego wielonarodowa sieć interesariuszy, kierowana przez działania uczestników sektora prywatnego. Inicjatywa opiera się na działaniu Biura Global Compact i pięciu agend ONZ. Obecnie ponad 1000 firm ze wszystkich regionów świata, międzynarodowe środowiska pracy i organizacje pozarządowe są zaangażowane w inicjatywę.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-5-6.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet