Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson: kontrakt na usługę BT Mobile World.

Ericsson: kontrakt na usługę BT Mobile World.

sirmark 5 Marca 2004 03:40

0 0

Ericsson podpisał z BT kontrakt na dostawę, integrację, hosting i zarządzanie portalem BT Mobile World, oferującym usługi dla użytkowników urządzeń mobilnych. Portal umożliwi BT zaoferowanie klientom szerokiego zakresu treści w szybki i efektywny sposób.

Ericsson będzie odpowiedzialny za integrację, hosting i zarządzanie usługą. Rozwiązanie dla BT Mobile World obejmuje również całodobowy serwis i utrzymanie usługi.

W celu dostarczenia ciekawych i innowacyjnych treści Ericsson skorzysta w czasie projektu ze swojej sieć dostawców treści i aplikacji związanych z Ericsson Mobility World. Na początku portal będzie oferował dzwonki polifoniczne, gry java, animacje oraz serwisy infromacyjne takie jak bieżące wiadomości, podróże i sport. Usługa jest aktualnie dostępna poprzez SMS, WAP, IVR i Internet, ale nowoczesna platforma umożliwia również dostęp za pomocą MMS oraz video streaming w każdej fazie rozwoju usługi.
Rozwiązanie firmy Ericsson niezwykle uprościło dostarczanie treści za pomocą SMS, WAP czy głosu i stało się możliwe za pomocą pojedyńczego kodu 51115, powiedział Steve Andrews, Dyrektor Zarządzający w BT Mobility. Niezwykle korzystny jest równiez sposób naliczania opłat za usługę SMS. Zostanie on wkrótce udostępniony również innym abonentom BT.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu podpisania tego kontraktu z BT. Wspólna praca i poszukiwanie idealnej usługi dla BT jest niezwykle istotne w ciągle zmieniającym sie świecie komunikacji bezprzewodowej", powiedział Hans Vestberg, Senior Vice President, Business Unit Global Services w Ericsson. Zawarte porozumienie doskonale odzwierciedla środki podjęte przez operatorów w zakresie Zarządzania Usługami mające na celu wprowadzenie usług na rynek jak najszybciej i jak najbardziej ekonomicznie.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-60-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet