Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dostarczył IMS do Vodafone

Ericsson dostarczył IMS do Vodafone

sirmark 19 Września 2007 12:51

0 0

Ericsson dostarczył i zintegrował rozwiązanie IMS (IP Multimedia Subsystem) w ramach sieci operatora telefonii komórkowej Vodafone w Republice Czeskiej, dostarczając w ten sposób zbieżnych usług dla klientów biznesowych, posługujących się siecią stacjonarną.

Zgodnie z treścią umowy, podpisanej w tym roku, Ericsson wziął odpowiedzialność za dostarczenie oraz integrację zaawansowanego rozwiązania IMS, łącznie z zarządzaniem projektem i koncepcją sieci.
Dysponując rozwiązaniem IMS firmy Ericsson, Vodafone Czechy może zaoferować użytkownikom sieci stacjonarnej, jak i mobilnej szeroki zakres usług telefonicznych i multimedialnych, opartych na telefonii IP.

IMS stanowi następny ważny krok w kierunku sieci konwergentnych. Ta technologia, oparta na standardach międzynarodowych ma wielkie możliwości skalowania, kontroli połączeń. IMS zapewnia wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo sieci. IMS pozwala także operatorom i dostawcom usług na szybkie wprowadzanie aplikacji multimedialnych.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~taaa...  2007-09-19 13:13:01  host: 212.160.172.70

    marketingowy belkot ...

  • 0

    2. ~IMS_fan  2007-09-19 13:53:56  host: 212.160.172.70

    E/// to dużo wypisuje, kiedyś pisali, że wdrożyli/wdrażają IMS w FT a była to kompletna bzdura. A ostatni akapit to śmiech na sali. QoS nie jest wyspecyfikowany do końca nawet...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet