Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dostarczył IMS do Vodafone

Ericsson dostarczył IMS do Vodafone

sirmark 19 Września 2007 12:51

0 0

Ericsson dostarczył i zintegrował rozwiązanie IMS (IP Multimedia Subsystem) w ramach sieci operatora telefonii komórkowej Vodafone w Republice Czeskiej, dostarczając w ten sposób zbieżnych usług dla klientów biznesowych, posługujących się siecią stacjonarną.

Zgodnie z treścią umowy, podpisanej w tym roku, Ericsson wziął odpowiedzialność za dostarczenie oraz integrację zaawansowanego rozwiązania IMS, łącznie z zarządzaniem projektem i koncepcją sieci.
Dysponując rozwiązaniem IMS firmy Ericsson, Vodafone Czechy może zaoferować użytkownikom sieci stacjonarnej, jak i mobilnej szeroki zakres usług telefonicznych i multimedialnych, opartych na telefonii IP.

IMS stanowi następny ważny krok w kierunku sieci konwergentnych. Ta technologia, oparta na standardach międzynarodowych ma wielkie możliwości skalowania, kontroli połączeń. IMS zapewnia wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo sieci. IMS pozwala także operatorom i dostawcom usług na szybkie wprowadzanie aplikacji multimedialnych.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~taaa...  2007-09-19 13:13:01  host: 212.160.172.70

    marketingowy belkot ...

  • 0

    2. ~IMS_fan  2007-09-19 13:53:56  host: 212.160.172.70

    E/// to dużo wypisuje, kiedyś pisali, że wdrożyli/wdrażają IMS w FT a była to kompletna bzdura. A ostatni akapit to śmiech na sali. QoS nie jest wyspecyfikowany do końca nawet...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-83-81-52.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.