Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dostarczy Polkomtelowi system kontroli jakości sieci IP

Ericsson dostarczy Polkomtelowi system kontroli jakości sieci IP

WitekT 16 Lutego 2006 11:13

0 0

Ericsson podpisał z Polkomtelem umowę na dostawę, instalację i integrację systemu IP PMS (ang. IP Performance Management System). W ramach umowy Ericsson będzie także świadczył usługi wspomagania technicznego dotyczące zarówno oprogramowania jak i platformy sprzętowej.

Ericsson wdroży system IP PMS w ramach projektu monitorowania jakości usług oferowanych w sieci Plus GSM. System ten działa w oparciu o system VistaInsight firmy InfoVista.
Zastosowanie systemu klasy IP PMS ułatwi firmie Polkomtel efektywne zarządzanie wydajnością usług opartych na technologii MPLS/IP. Rozwiązanie VistaInsight for Networks umożliwia elastyczne kreowanie różnorodnych poziomów raportowania wydajności sieci pakietowej i usług. Przykładowo, system ten może udostępniać klientom kluczowym wgląd w raporty dotyczące jakości dostarczanych usług w czasie rzeczywistym.

Podpisanie przez Polkomtel SA kolejnej umowy z firmą Ericsson jest efektem rozwijającej się współpracy w zakresie integracji systemów i potwierdza uznanie wysokich umiejętności zawodowych naszych inżynierów. Cieszę się, że możemy uczestniczyć w projekcie mającym na celu zwiększenie niezawodności i jakości funkcjonowania sieci IP u tak wymagającego klienta, jakim jest Polkomtel SA - powiedział Roman Sputo, Dyrektor ds. Współpracy z Polkomtel SA.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet