Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dostarcza sprzęt dla "3"

Ericsson dostarcza sprzęt dla "3"

WitekT 24 Listopada 2004 15:47

0 0

Ericsson podpisał z "3", operatorem telefonii trzeciej generacji, porozumienie będące rozszerzeniem umowy ramowej na dostarczenie infrastruktury do sieci 3G. Umowa obejmuje Szwecję, Danię, Norwegię i opcjonalnie także Finlandię. Szacowana wartość projektu zaplanowanego do końca 2007 roku wynosi 2,55 mld SEK.

"3" z sukcesem wprowadził 3G w Szwecji i Danii. 19 sierpnia br. operator obsługiwał już 200 tys. klientów. Ericsson od początku był strategicznym partnerem "3". Dostarczył temu operatorowi kompletnej sieci rdzeniowej oraz radiowej w dwóch krajach. Partnerstwo to zostało obecnie przedłużone.
Jesteśmy dumni, iż możemy kontynuować współpracę z firmą Ericsson, wzmacniając jej prymat w ekscytującym świecie 3G. Wierzymy, że naszym obowiązkiem obywatelskim i przykładem dobrej praktyki w biznesie jest uczestnictwo w budowaniu dobrobytu Szwecji. Porozumienie z firmą Ericsson zwiększy możliwości klientów "3" w Szwecji i w całej Skandynawii powiedział Shlomo Liran, CEO operatora "3".

Odnosimy się z entuzjazmem do naszej przyszłej współpracy z "3" w Skandynawii. To porozumienie pokazuje jak Ericsson kształtuje przyszłość telekomunikacji, współpracując z klientami oraz wymieniając z nimi doświadczenia. Wierzymy, że wraz z "3" stworzymy nowe możliwości szerokopasmowej łączności bezprzewodowej oraz inne rozwiązania dla użytkownika końcowego - dodał Steinar Tveit, odpowiedzialny za kraje nordyckie i bałtyckie w firmie Ericsson.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-7-34.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet