Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dołączył do WiMAX Forum

Ericsson dołączył do WiMAX Forum

WitekT 16 Grudnia 2004 13:30

0 0

Ericsson dołączył do WiMAX Forum stając się jednym z głównych członków. Doświadczenie firmy w zakresie technologii radiowych powinno wspomóc działania i kompetencje stowarzyszenia.

Ericsson mocno wspiera otwarte standardy, jakim jest WiMAX - powiedział Karl Thedeen, wiceprezes Ericssona odpowiedzialny za transmisję bezprzewodową.
Do tej pory rynek bezprzewodowego dostępu szerokopasmowego był podzielone pomiędzy wiele mniej lub bardziej popularnych standardów. WiMAX zapewni otwarty i szeroko akcpetowalny standard.

WiMAX doskonale komponuje się z innymi rozwiązaniami w portfolio Ericssona, takimi jak Public Ethernet czy DSL, a także filozofią rozwoju usług 3G.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet