Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dla PTC

Ericsson dla PTC

WitekT 1 Marca 2005 14:52

0 0

Ericsson dostarczy PTC kompleksowe rozwiązanie do zarządzania ruchem danych UMTS, EDGE, GPRS i WLAN z możliwością naliczania należności.

Firma Ericsson zintegruje system, dzięki któremu PTC będzie mogło efektywnie zarządzać usługami danych i oferować je swoim klientom.

Ericsson niezmiennie uczestniczy w budowie sieci GSM w firmie PTC od 1996 roku. Powierzenie firmie Ericsson integracji kolejnych rozwiązań dla PTC jest konsekwencją świetnie układającej się współpracy pomiędzy naszymi firmami. Beneficjantem współpracy jest ponad 9 milionów użytkowników sieci Era i Heyah - powiedział Wilhelm Stückemann, Dyrektor ds. Eksploatacji Sieci w PTC.
Content Charging jest rozwiązaniem, które wykorzystuje zalety istniejącej platformy pakietowej firmy Ericsson, która działa w PTC wzbogacając ją o warstwę zarządzającą. Rozwiązanie to ułatwi używanie usług multimedialnych w telefonie komórkowym oraz urozmaici sposoby płacenia za przesyłanie danych.

Kontrakt umacnia współpracę firmy Ericsson i PTC w obszarze transmisji pakietowej i stanowi ważny element na etapie wdrażania usług nowej generacji powiedział Lars E. Svensson, prezes polskiego oddziału Ericssona.

Integracja systemu Content Charging w PTC zostanie wkrótce rozpoczęta.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~psia  2005-03-01 15:21:00  host: 213.199.218.2

    ciekawe ze jak dzwonie z idei do ery to jakos chyba efr nie chodzi... akiedys o tym trabili ze jest... jak dyndam do idei albo plusa dzwiek OK - czyli stawiali na jakos a nie jakość....

  • 0

    2. ~scoti  2005-03-01 20:30:00  host: w3cache-te.pai.net.pl

    W Polsce tylko Era i Plus GSM obsługują EFR i HR. W Idei te funkcje nie działają...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet