Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dla Polkomtela

Ericsson dla Polkomtela

sirmark 7 Czerwca 2004 23:24

0 0

Ericsson złożył 7 czerwca 2004 roku odpowiedź na zapytanie ofertowe firmy Polkomtel na dostawę infrastruktury do budowy krajowej sieci GSM i UMTS.
Oferta Ericsson dla firmy Polkomtel została przygotowana w Polsce. Wiedza polskich specjalistów znalazły w pełni swoje odzwierciedlenie w szczegółowych odpowiedziach na 1600 pytań zawartych w zapytaniu firmy Polkomtel.

Krótki termin wyznaczony na przygotowanie oferty został bez problemu dotrzymany dzięki doświadczeniu zdobytemu przez pracowników firmy Ericsson podczas realizacji międzynarodowych projektów GSM/UMTS dla operatorów w Danii, Holandii, Japonii, Szwecji i Meksyku. Posiadają kompetencje we wszystkich obszarach technologii UMTS, takich jak planowanie sieci, rozbudowa, integracja, optymalizacja oraz wsparcie techniczne.
Ericsson posiada 40% udział w rynku technologii WCDMA i jest dostawcą w 45 z 88 podpisanych kontraktów WCDMA. Ericsson jest głównym dostawcą 8 spośród 10 działających komercyjnie sieci WCDMA na świecie.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet