Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dla duńskiej TeliaSonery

Ericsson dla duńskiej TeliaSonery

WitekT 21 Marca 2005 11:35

0 0

TeliaSonera w Danii wybrała firmę Ericsson na dostawcę rozwiązania Ethernet DSL Access, zapewniając w ten sposób klientom nowe możliwości dostępu szerokopasmowego.
W ramach kontraktu Ericsson dostarcza nie tylko same rozwiązanie, ale także powiązane z tym usługi. Dostawy zostały już rozpoczęte.


Nowy, zaawansowany dostęp szerokopasmowy IP/Ethernet umożliwi TeliaSonera dostarczenie usług Triple Play (szybki dostęp do Internetu, telefon i usługi wideo/TV przez jedno gniazdko) klientom indywidualnym i biznesowym.


Pragniemy umocnić naszą pozycję na duńskim rynku szerokopasmowym, a wprowadzenie najnowocześniejszego rozwiązania Ethernet DSL Access zwiększy jakość oraz konkurencyjność naszych usług. Spodziewamy się bezpośredniego rozwoju ku IP/Ethernet, a używając skalowalnego i spełniającego potrzeby jutra systemu DSLAM, będziemy w stanie efektywnie dostosowywać się do rozwoju duńskiego rynku - powiedział Peter Bredgaard, prezes Telia Networks w Danii.


Z 60 podpisanymi globalnymi kontraktami, Ethernet DSL Access firmy Ericsson stanowi najczęściej używane rozwiązanie IP/Ethernet. Używa ono najnowocześniejszej technologii ADSL2+. Jest to także najbardziej dojrzały IP DSLAM na rynku z ponad dwoma latami komercyjnego działania.

Źródło tekstu: Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-58-169.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet