Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson dla duńskiej TeliaSonery

Ericsson dla duńskiej TeliaSonery

WitekT 21 Marca 2005 11:35

0 0

TeliaSonera w Danii wybrała firmę Ericsson na dostawcę rozwiązania Ethernet DSL Access, zapewniając w ten sposób klientom nowe możliwości dostępu szerokopasmowego.

W ramach kontraktu Ericsson dostarcza nie tylko same rozwiązanie, ale także powiązane z tym usługi. Dostawy zostały już rozpoczęte.

Nowy, zaawansowany dostęp szerokopasmowy IP/Ethernet umożliwi TeliaSonera dostarczenie usług Triple Play (szybki dostęp do Internetu, telefon i usługi wideo/TV przez jedno gniazdko) klientom indywidualnym i biznesowym.
Pragniemy umocnić naszą pozycję na duńskim rynku szerokopasmowym, a wprowadzenie najnowocześniejszego rozwiązania Ethernet DSL Access zwiększy jakość oraz konkurencyjność naszych usług. Spodziewamy się bezpośredniego rozwoju ku IP/Ethernet, a używając skalowalnego i spełniającego potrzeby jutra systemu DSLAM, będziemy w stanie efektywnie dostosowywać się do rozwoju duńskiego rynku - powiedział Peter Bredgaard, prezes Telia Networks w Danii.

Z 60 podpisanymi globalnymi kontraktami, Ethernet DSL Access firmy Ericsson stanowi najczęściej używane rozwiązanie IP/Ethernet. Używa ono najnowocześniejszej technologii ADSL2+. Jest to także najbardziej dojrzały IP DSLAM na rynku z ponad dwoma latami komercyjnego działania.

Źródło tekstu: Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet