Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson C3607w, czyli HSPA w książce

Ericsson C3607w, czyli HSPA w książce

LuiN 24 Września 2009 13:11

0 0

Ericsson zaprezentował nowy mobilny moduł szerokopasmowy opracowany z myślą o zapewnieniu szybkiej łączności bezprzewodowej w urządzeniach elektronicznych powszechnego użytku.

Moduł consumer electronics (CE), przeznaczony do jest stosowania w czytnikach książek elektronicznych, nawigatorach GPS i innych popularnych urządzeniach przenośnych. Można łatwo zintegrować z odtwarzaczami multimedialnymi, trwałymi produktami konsumpcyjnymi i innymi urządzeniami, dzięki czemu bezprzewodowa łączność szerokopasmowa może stać się częścią życia codziennego.

Ericsson C3607w oferuje to elastyczne, kompletne rozwiązanie, które umożliwia tworzenie intuicyjnych, nowatorskich urządzeń elektronicznych przez oddzielenie procesora i podsystemu łączności. Moduł C3607w jest trzy razy mniejszy od poprzednich modułów firmy Ericsson i zawiera wyjątkowy mechanizm ochrony praw własności intelektualnej, co ułatwia integrację i skraca czas wprowadzania produktów na rynek.
C3607w to najmniejszy, najlżejszy i najszybszy z dotychczasowych mobilnych modułów szerokopasmowych firmy Ericsson. Osiąga w łączu nadawczym (uplink) szybkość 5,76 Mb/s i zużywa do 40% mniej energii niż poprzednie moduły. Moduł wyposażony został w opracowaną przez firmę Ericsson bezprzewodową funkcję wake-on, która umożliwia zdalne wyprowadzenie urządzenia z trybu uśpienia, pozwala także uruchomić nowy zestaw aplikacji do ochrony i przesyłania wiadomości.

Pierwsze urządzenia wyposażone w moduł C3607w firmy Ericsson trafią do urządzeń powszechnego użytku w pierwszym kwartale 2010 roku.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~marcin1488  2009-09-24 17:29:52  host: 212.160.172.70

    niezle... ciekawe jak to w rzeczywistosci bedzie działało

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet