Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson będzie koordynował dostawy części zamiennych dla sieci Vodafone

Ericsson będzie koordynował dostawy części zamiennych dla sieci Vodafone

WitekT 13 Kwietnia 2007 10:21

0 0
Vodafone wybrał Ericssona do zarządzania dostawą i dystrybucją części zamiennych infrastruktury sieci komórkowych do swoich kilku głównych europejskich jednostek operacyjnych m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Portugalii. Obecnie każda jednostka operacyjna Vodafone sama prowadzi działania związane z jej częściami zamiennymi.W ramach kontraktu, Ericsson przejmie odpowiedzialność za logistykę, składowanie, naprawę i wymianę produktów pochodzących od różnych dostawców w wybranych krajach. Umowa będzie obejmowała całościowe zarządzanie częściami zamiennymi 2G, 3G i sprzętu transmisyjnego. Operacja ta ma przynieść Vodafone oszczędności poprzez niższe średnie ceny zarządzania elementami oraz wyższy poziom usług.

Kontrakt wszedł w życie w kwietniu, a usługa będzie wdrażana w jednostkach operacyjnych Vodafone przez cały rok. W tym czasie Vodafone będzie miała możliwość objęcia zakresem umowy inne kraje.

Inicjatywa ta jest kolejnym przykładem tego, w jaki sposób Vodafone wprowadza w życie strategię redukcji kosztów w Europie. Podpisując umowę o świadczenie usług z zakresu "managed services" z firmą Ericsson będziemy mogli jeszcze bardziej skupić się na potrzebach naszych klientów i zapewnić im jeszcze więcej atrakcji związanych z siecią komórkową - powiedział Detlef Schulz, odpowiedzialny w Grupie Vodafone za zarządzanie dostawami.

Vodafone wykazuje się innowacyjnym podejściem, które było kluczowe dla pomyślnego opracowania tego rozwiązania. Jesteśmy bardzo dumni z rozszerzenia współpracy z Vodafone i wspólnego odkrywania nowych możliwości działania. Kontrakt ten odzwierciedla możliwości, jakimi firma Ericsson dysponuje w zakresie usług "managed services". Usługi te pozwalają operatorom na korzystanie z całej sieci dostaw części zamiennych. Jest to również jedna z największych umów dotyczących zarządzania częściami zamiennymi pochodzącymi od wielu dostawców - powiedział Hans Vestberg, wiceprezes Ericssona.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-221-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet