Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericsson będzie koordynował dostawy części zamiennych dla sieci Vodafone

Ericsson będzie koordynował dostawy części zamiennych dla sieci Vodafone

WitekT 13 Kwietnia 2007 10:21

0 0

Vodafone wybrał Ericssona do zarządzania dostawą i dystrybucją części zamiennych infrastruktury sieci komórkowych do swoich kilku głównych europejskich jednostek operacyjnych m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Portugalii. Obecnie każda jednostka operacyjna Vodafone sama prowadzi działania związane z jej częściami zamiennymi.

W ramach kontraktu, Ericsson przejmie odpowiedzialność za logistykę, składowanie, naprawę i wymianę produktów pochodzących od różnych dostawców w wybranych krajach. Umowa będzie obejmowała całościowe zarządzanie częściami zamiennymi 2G, 3G i sprzętu transmisyjnego. Operacja ta ma przynieść Vodafone oszczędności poprzez niższe średnie ceny zarządzania elementami oraz wyższy poziom usług.

Kontrakt wszedł w życie w kwietniu, a usługa będzie wdrażana w jednostkach operacyjnych Vodafone przez cały rok. W tym czasie Vodafone będzie miała możliwość objęcia zakresem umowy inne kraje.
Inicjatywa ta jest kolejnym przykładem tego, w jaki sposób Vodafone wprowadza w życie strategię redukcji kosztów w Europie. Podpisując umowę o świadczenie usług z zakresu "managed services" z firmą Ericsson będziemy mogli jeszcze bardziej skupić się na potrzebach naszych klientów i zapewnić im jeszcze więcej atrakcji związanych z siecią komórkową - powiedział Detlef Schulz, odpowiedzialny w Grupie Vodafone za zarządzanie dostawami.

Vodafone wykazuje się innowacyjnym podejściem, które było kluczowe dla pomyślnego opracowania tego rozwiązania. Jesteśmy bardzo dumni z rozszerzenia współpracy z Vodafone i wspólnego odkrywania nowych możliwości działania. Kontrakt ten odzwierciedla możliwości, jakimi firma Ericsson dysponuje w zakresie usług "managed services". Usługi te pozwalają operatorom na korzystanie z całej sieci dostaw części zamiennych. Jest to również jedna z największych umów dotyczących zarządzania częściami zamiennymi pochodzącymi od wielu dostawców - powiedział Hans Vestberg, wiceprezes Ericssona.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet