Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ericom wraca do gry

Ericom wraca do gry

WitekT 26 Lipca 2005 11:22

0 0
Ericom Group, największy irlandzka spółka telekomunikacyjna zdecydowała się przejąć Western Wireless, operatora sieci komórkowej Meteor.

Wartość transakcji oszacowano na 420 mln euro i zostanie przeprowadzona poprzez giełdę. Tym samym Ericom wróci po 4 latach na rynek telefonii mobilnej, z miejsca uzyskując w nim udział na poziomie 10%. Firma w 2001 r. sprzedała Eircell brytyjskiemu Vodafone za 3,3 mld euro.


Źródło tekstu: WST, Bloomberg, Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-31-188.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet