Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ERG: określanie znaczącej pozycji rynkowej

ERG: określanie znaczącej pozycji rynkowej

WitekT 17 Grudnia 2004 13:51

0 0

W ramach Europejskiej Grupy Regulatorów (ERG) trwają konsultacje nad wypracowaniem wspólnej definicji znaczącej pozycji rynkowej.

Dokument roboczy jest zweryfikowaną wersją dokumentu wydanego już dokumentu ERG. Został wzbogacony o bardziej szczegółowe wyjaśnienia natury ekonomicznej oraz dotychczasowe doświadczenia organów regulacyjnych związane z ich stosowaniem.
14 stycznia 2005 r. odbędą się publiczne warsztaty w połączeniu ze spotkaniem konsultacyjnym na temat planu pracy ERG na rok 2005, na których niniejszy dokument zostanie omówiony i przyjęty. Pisemne uwagi i opinie do dokumentu można zgłaszać do dnia 17 stycznia 2005 roku.

Wspomniany dokument można znaleźć na stronie internetowej ERG: www.erg.eu.int.

Źródło tekstu: URTiP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-2-123.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet