Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era zmieni logo

Era zmieni logo

WitekT 9 Kwietnia 2010 11:47

0 0

PTC chce odświeżyć logo Era, które nie zmieniło się zasadniczo od samego początku startu sieci w 1996 roku. Pomóc ma jej w tym ogłoszony konkurs.



W konkursie na odświeżone logo Ery mogą wziąć udział studenci, absolwenci i wykładowcy Akademii Sztuk Pięknych. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w wysokości 16666 zł, dla autorów dwóch kolejnych wyróżnionych projektów - telefony Apple iPhone 3GS.


Prace można nadsyłać do końca kwietnia. Więcej szczegółów na stronie era.pl.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 1

    46. ~rw  2010-04-10 03:09:44  host: ehe218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16666 zł czyli 16 urodziny opa i 666 toż to szatański konkurs ;)

  • 0

    47. ~anty  2010-04-10 07:31:37  host: c193041.adsl.hansenet.de

    tak czy inaczej szwabskiej firmie - NIE !

  • 0

    48. ~vonArtur  2010-04-10 20:12:20  host: 178.182.181.13.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Po co logo zmieniac jak jest dobre?zamiast za ta kase co jest przeznaczona dla zwyciescy obnizyc np.stawki za połaczenia lepiej by na tym Era zyskała.To tak jakby w mercedesie znaczek mercedesa sie znudził?i co zmienia na Rolls Royce?Bez sensu po co zmieniac cos co jest dobre i ludzie sa do tego przyzwyczajeni?

  • 0

    49.  2010-04-10 22:59:55

    ~vonArtur - a co? Era ma zamiar zmienić logo na logo Play? Albo Plusa? A może Orange? A co do kasy na nagrody - sądzę, ze na miesięczne zaopatrzenie w kawę i ciasteczka dla zarządu by nie wystarczyła ;-)

  • 0

    50.  2010-04-10 23:02:01

    Darkeners - a taki "polonista" jak Ty dałby radę przygotować projekt?

  • 0

    51. ~von Artur  2010-04-11 21:06:15  host: 178.182.176.241.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    -wlo-ja mam robic projekt?nie jestem żadnym polonista,tylko piszę to co mysle na ten temat.To po co Ci ludzie którzy pracują w erze?chyba to to tam pracuja i biora za to pieniadze zeby myslec jak ulepszac siec,przeciez nie pracuje w erze pare osób?tylko jest pracowników sporo.

  • 0

    52. ~Nokia6310i-cudeńko:*  2010-04-12 00:59:54  host: 77-254-188-244.adsl.inetia.pl

    Popieram vonArtura w komentarzu #48, rebrandingi i ine tego typu choć mniesze akcje nie dają pieniędzy, ale je wyciągają. A jeśli ktoś przez 4 miesiące walczył z Erą o własne pieniądze i poziom usług - wybaczcie, nie nabierze się na nowe korpologo.

  • 0

    53. ~akunin  2010-04-12 14:19:14  host: dpp121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tu przecież nie chodzi o nabieranie ludzi na zasadzie "mamy nowy znaczek, jesteśmy przez to lepsi". Chodzi o odświeżenie wizerunku w reklamach, mediach. Zaakcentowanie tego, że obecnie Era to inna firma niż 14 lat - więcej usług, możliwości itp. Sama zmiana praktycznie za darmo, wprowadzenie logo przy okazji reklam, które tak czy inaczej byłyby wykupione. nie dramtyzujcie

  • 0

    54.  2010-04-12 15:39:26

    ~von Artur - myślisz, ze mają tam na etacie artystów plastyków? Do czego? do namalowania raz na 10 lat nowego/odnowionego logo? Nie badź smieszny. Polonistą jest ten, do kogo pisałem - z taką ortografią...

  • 0

    55. ~Sebo  2010-04-12 18:06:14  host: 77-254-172-102.adsl.inetia.pl

    Takie trochę nie potrzebne narzekanie. Ogłosili konkurs, gdzie jeszcze dają niezłe nagrody 16k to niezła sumka. IP 3GS to też 2-3k.

  • 0

    56.  2010-04-12 21:09:52

    Ciekawi mnie jak będzie wyglądało nowe logo Ery. Te dzisiejsze jest bardzo rozpoznawalne ciekawe jak będzie z nowym.

  • 0

    57.  2010-04-12 21:21:25

    Jest owszem rozpoznawalne, ale faktycznie już megadługo go używają, więc małe przemalowanie stylistyki marki na pewno dobrze zrobi wizerunkowo :) Jestem ciekawa tych propozycji, fajnie, ze ogłaszają konkurs, może nagroda wpadnie jakiemu zdolnemu studentowi :)

  • 0

    58.  2010-04-13 12:00:27

    56 podejrzewam, że mogą nieco odmienić kształt, zrobić logo bardziej nowoczesne - nie spodziewaj się zmian poważnych, chodzi o odświeżenie loga. Nie po to pracowali przez tyle lat nad rozpoznawalnością marki, by całkowicie zmienić logo ;-)

  • 0

    59. ~3ds max  2010-04-14 22:46:14  host: host-89-228-68-239.olsztyn.mm.pl

    tylko dla studentów asp? a jak jak skończyłem liceum sztuk pieknych i Architektórę?i niejeden konkurs wygrałem graficzny to niemogę?głupota powinien byc otwarty i niech wygra najlepszy.

  • 0

    60.  2010-04-15 13:13:08

    Jeśli rzeczywiście tylko ASP może wziąć udział w konkursie, to zmiany logo mogą być bardzo drastyczne. Ale sądze, że i tak każdy będzie mógł zgłosić swoją pracę do konkursu. Ciekawe, czy tylko logo Ery, czy też będą chcieli odświezyć logo Heyah, Tak Taka, Blueconnecta... Ludzie przywiązują się do takich rzeczy. Ostatnia zmiana np. logo pepsi raczej nie wyszła firmie na dobre.

  • 0

    61.  2010-04-17 13:07:44

    Ciekawe,jak będzie wyglądało to nowe logo:-) chociaż mi to już na nic - i tak już mi zabrali numer 602 846 498,który miałem ponad 10 Lat :P

  • 0

    62.  2010-04-17 19:53:42

    Zamiast szyldu"Era.Możesz więcej",powinien być:"Era drożyzny.Możesz więcej stracić".Przynajmniej będzie prawdziwy.

  • 0

    63. ~luki  2010-04-18 08:06:07  host: 093105054170.swiecie.vectranet.pl

    Albo "era nie potrafimy przeprowadzić cesji umowy dlatego klienci odchodzą do play"

  • 0

    64. ~  2010-05-26 21:35:25  host: dmj127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiedy wyniki konkursu?

  • 0

    65. ~nowoe logo era  2011-02-08 12:37:01  host: 77-252-187-98.ip.netia.com.pl

    nowe logo era jest umieszczone na www.era.com.pl, to niebieski...

Dodaj swoją opinię