Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: Zmień menu SIMextra w swoim telefonie

Era: Zmień menu SIMextra w swoim telefonie

sirmark 16 Czerwca 2004 23:42

0 0

Od czerwca użytkownicy sieci Era korzystający z dodatkowych opcji menu SIMextra w telefonie mają możliwość dostosowania ich do gustów, wybierając z coraz większej liczby pozycji te serwisy, które najbardziej im się podobają. Obecnie z tak zaawansowanego narzędzia mogą korzystać jedynie klienci kilku operatorów na świecie.

Menu SIMextra to teraz aż kilkadziesiąt różnych serwisów informacyjnych, rozrywkowych, lokalizacyjnych, bankowych i komunikacji personalnej dostępnych w menu telefonu. Aby ułatwić korzystanie z SIMextra i dostosować ofertę serwisową do indywidualnych potrzeb użytkownika wprowadzona została funkcja personalizacji menu SIMextra. Polega ona na wyborze jednego z czterech dostępnych profili tematycznych (standardowy, rozrywkowy, informacyjny, kontakt). Użytkownicy mogą też wybrać poszczególne serwisy do kategorii "Moje SIMextra" dostępnej w każdym profilu tematycznym.
Aby spersonalizować menu należy wejść na www.simextra.pl i postępować zgodnie ze wskazówkami na stronie. Użytkownik może dokonać jednej darmowej personalizacji w miesiącu, każda następna wiąże się z opłatą 3,66 zł z VAT. Nowe serwisy SIMextra to przede wszystkim świat rozrywki i możliwość komunikacji pomiędzy użytkownikami. W profilu rozrywkowym na początku menu można znaleźć takie serwisy jak: quizy, psychotesty, erotyka, ciekawostki, alkomat, muzyka, itp.
- Profil informacyjny zawiera wiadomości: z Polski i ze świata, informacje sportowe i biznesowe, najbardziej aktualne kursy walut, usługi lokalizacyjne np. możliwość zlokalizowania najbliższego bankomatu, stacji benzynowej czy też hotelu.
- W profilu Kontakt najłatwiej dostępne są Kanały SMS (możliwość zamieszczania ogłoszeń handlowych i towarzyskich w serwisie), Biuro Numerów oraz możliwość wysłania wiadomości e-mail. Oprócz serwisów zaproponowanych w profilu można wybrać kilka najciekawszych z dostępnej puli serwisów. Polecamy m.in.:
- Konkurs: Serwis pozwalający na zgłoszenie uczestnictwa w konkursie realizowanym przez sieć Era. Obecnie jest to konkurs: Gorące lato z Erą
- Ciekawostki: Serwis pozwoli sprawdzić najnowsze plotki i przeczytać ciekawe cytaty.
- Muzyka: Serwis prezentuje aktualną listę przebojów muzycznych wraz z opisem każdego hitu muzycznego i wiadomościami muzycznych z kraju i ze świata.

Równolegle z opcją personalizacji sieć Era uruchomiła proces zdalnej i automatycznej aktualizacji menu SIMextra w telefonach wszystkich użytkowników SIMextra. Aktualizacja ma na celu umożliwienie korzystania z nowych serwisów i opcji personalizacji jak najszerszej grupie osób. Proces zdalnej aktualizacji menu SIMextra jest bezpłatny.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2018-08-19 07:45:59

Wolę więcej RAMu


~wacek krowi placek | 2018-08-19 07:12:58

Nie gram, nie interesuje mnie ten temat.


~aaa | 2018-08-19 06:30:51

@17 Nie martw sie. Kaźda prostytutka to doświadcza. Ogłaszaj sie cześciej.


~Niezgodna69 | 2018-08-19 06:00:50

Dostałam orgazmu


~oj | 2018-08-19 03:01:01

nie zagram, bo nie chcę

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet