Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era zaprasza abonentów innych sieci

Era zaprasza abonentów innych sieci

Ringu 11 Kwietnia 2011 12:05

0 0

Od 13. kwietnia Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza promocję dla abonentów, którzy zdecydują się na przejście do sieci Era.

W nowej promocji abonenci innych sieci za przeniesienie numeru do Polskiej Telefonii Cyfrowej będą przez okres 6 miesięcy premiowani 50% upustem na abonament w aktualnej promocji Dwa razy więcej. W tej ofercie oprócz pakietów danych wliczonych w taryfy klient może dodatkowo wybrać jedną z trzech opcji, która będzie dodana do wybranego przez niego abonamentu:

2 x więcej minut w abonamencie - dodatkowy pakiet minut, który można wykorzystać na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Wszystkie minuty w abonamencie są wymienne na SMS, MMS, MB. .




Sieć Rodzinna jest dostępna w bezpłatnej opcji od 2 do 6 numerów w zależności od wybranej wysokości abonamentu. Każdy z uczestników Sieci Rodzinnej otrzymuje 2000 minut na rozmowy z jej pozostałymi członkami.

Tańszy telefon, w tej ofercie klient otrzymuje upust nawet do 300 złotych na zakup nowego telefonu.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~user  2011-04-11 18:38:58  host: 89-78-123-201.dynamic.chello.pl

    Nie po to odchodziłem od Ery, bo tam znów wracać, choćby mnie sponsorowali, wole płacić do play niż mieć cokolwiek od ery, nie, dziękuję..

  • 0

    29.  2011-04-11 18:41:38

    To co Era da przez pół roku, z nawiązką odbierze przez resztę umowy. Upusty na telefon? Przy najdroższych cenach słuchawek na rynku i tak nie osiągają poziomu konkurencji. Proponuję hasło akcji : "Era szuka frajera".

  • 0

    30.  2011-04-11 18:45:26

    FrajERA szukają, może po rebrandingu na T coś się zmieni. T=Tanio? :-D

  • 0

    31. ~  2011-04-11 20:54:11  host: dch47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I dobrze, że jest konkurencja. Tak to ma wyglądać. Paru skorzysta. Niemniej ja wolę być nadal w fiolrtowej ekipie goniącego. Nadal są lepsi xenowo.

  • 0

    32.  2011-04-11 21:14:39

    Ech, ta wspaniała Era i jej taryfy "MULTIMEDIALNE" z 300 MB paczką danych. Ja 300 MB w tydzień jestem na Androidzie z powodzeniem wykorzystać. Co ciekawe, jak dwa lata temu brałem taryfę z telefonem Era G1 to dostałem paczkę 500 MB. Jakieś uwstecznienie oferty w Erze nastąpiło. Niech więc spadają na bambus jak nie potrafią oferty dostosować do obecnych multimedialnych potrzeb swoich abonentów.

  • 0

    33. ~matematyk  2011-04-11 22:55:58  host: apn-95-41-138-74.dynamic.gprs.plus.pl

    23 orange- nie wiem czy nie umiesz liczyć ale w erze w abo 49/ msc masz Toshibe nb500 za 1 zł, a ty w orange 99/msc masz za 1 zł gorszego i starszego hp mini. Z czym do ludzi synuś :) 2x drozsze abo. Heeellooołł

  • 0

    34. ~matematołek  2011-04-11 23:26:56  host: v03-16.opera-mini.net

    @33 matem,atyku zapomniałeś o 2 abonamencie - bez którego abo za internet byłoby wyższe a jak już ktoś wcześniej napisał i liczba minut i ceny smartfonów w erze nie należą do najciekawszych. a LAPTOP z modemem na USB to niestety bardzo niewygodna sprawa. Ci co już go złamali wiedzą o co chodzi...

  • 0

    35. ~heel  2011-04-12 07:32:08  host: 87-205-207-169.adsl.inetia.pl

    era?! nie skorzystm, za cienko zachęcacie, a tu jeszcze ZMIANA MARKI pociągnie koszty jak w oręcz i klient ma pozamiatane.

  • 0

    36. ~Q  2011-04-12 11:09:47  host: static-201-10.is.net.pl

    @23: a w Erze masz Netbooka wprawdzie z wystajacym modemem ale za 1zł w abo od 49 zł miesiecznie. Jak dla mnie kolosalna roznica..

  • 0

    37. ~Q  2011-04-12 11:12:44  host: static-201-10.is.net.pl

    @35: koszty beda znikome z jednego waznego powodu: meble juz mamy takie jak trzeba od wielu lat, wiec mebli nie zmieniamy. Zmianie podlegaja wylacznie banery swietlne a i tu sa 2 opcje, i tylko standardowe swietlowki obciaza Ere/T poniewaz jak ktos wybiera LED,owe to musi punkt za nie zaplacic. Nie martw sie o to, ze ktos te koszty bedzie na Ciebie przerzucac w trakcie trwania umowy. Natomiast jak Ci sie promocja nie spodoba zawsze mozesz isc do Play i ponazekac na jakosc :)

  • 0

    38. ~xxl  2011-04-12 12:06:36  host: b14.idd.net.pl

    ostatnio zrobiłem obchód po każdej z sieci i nie wiem o co wam chodzi że Era jest ble?? Mam telefon w każdej sieci i mam porównanie, najgorzej wyglądają podobno te "najlepsze" według was marki czyli play i orange( do tej pory raz w miesiącu na usługi orange piszę reklamację, a w play ciężko jest porozmawiać bez zakłóceń bądź przerwanych połączeń) najlepiej jeśli chodzi o ofertę wygląda Play ale jakość tragiczna, Plus przed zmianą właściciela nie robi nic za to Era nowe promocję daje i na net i na abo tel, za to w plusie jest stabilizacja. Ostatnio policzyłem ile wychodzi połączenia do play i moi znajomi płacą niesamowitą fortunę a co z tego że ja mam minimalnie taniej?? Patrzcie trochę obiektywnie ludzie, wasze uprzedzenia oraz frustrację na tym portalu są co najwyżej śmieszne:)

  • 0

    39. ~  2011-04-12 12:15:32  host: z34-14.opera-mini.net

    W Playu nie ma obiektywow, sa tylko subiektywy i egoisci.

  • 0

    40. ~twój stary  2011-04-12 14:27:08  host: apn-77-114-184-140.dynamic.gprs.plus.pl

    33@ synek nie wiem z czym się rzucasz. w orange jest za to samo 2x wyższe abo, nie dociera 2x wyższe wiec 2x tyle płacisz. A że modem wystaje, za 2x taniej to mi moga dwa modemy wystawać:)

  • 0

    41. ~stary twojego starego  2011-04-13 16:43:01  host: 89-73-138-189.dynamic.chello.pl

    @40 synek - nie 2x taniej, tylko o połowę... dawaj pasa.

  • 0

    42. ~Seba  2011-04-14 07:54:33  host: 188.146.227.45.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    W lutym podpisałem aneks. Mam abonament Taryfa Multimedialna Rodzina 140. Abonament 130 PLN i iPhone 4G za 250 PLN umowa 24 miesiące. W tym 600 min do wszystkich 2 GB internet Hot Spot free 500 SMS/ MMS gratis. I mysle ze tragedi nie ma.

  • 0

    43. ~Seba  2011-04-14 08:06:18  host: 188.146.227.45.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A i jeszcze jedno.Wszyscy byście chcieli żeby wszystko najlepiej było za darmo. Ale tak nigdy nie będzie. A jak jest taniej (PLAY) to świadczenie większości usług jest złej jakości lub wcale. Zastanówcie się czy im więcej tym lepiej i czy będziemy w stanie z tego korzystać? No chyba że są tacy ludzie co nic innego nie robią a tylko rozmawiają przez swój telefonik i siedzą 24 h na necie. Poprostu super w bańkach macie :-)

  • 0

    44. ~  2011-04-14 08:16:58  host: 188.146.227.45.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Nowa Promocja Ery Inne Opy to jałopy. Abonament 1 zł przez 24 miesiące. 10000 min do wszystkich 10000 SMS 10000 MMS 1000 GB internet free Hot Spot. I wszystkie smartfony za 1 zł w tym telefon miesiąca HTC HD 2. I myśle że wtedy byście przestali smucić że za mało i za drogo. I tak połowa z Was tego nie wykorzysta. I minutki i inne pakieciki przepadną.

  • 0

    45. ~łonki łonk  2011-04-14 11:33:49  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    Ta już biegnę, wolę zostać w Plusie

  • 0

    47. ~Łukasz  2011-04-17 00:56:33  host: 178.73.33.28

    Przedłużenie umowy w HR1R Rodzina 80 - 600 min/sms/mms/erainternet + 100 mb ryczałt(po przekroczeniu zwalnia) + 3 nr w Sieci Rodzinnej(2000 na łeb/jezeli spelniaja warunki) za 99 zł. ( + sprzęt). Cenowo bajka i wszystko wszędzie działa.

  • 0

    48. ~Adam  2011-04-21 22:10:02  host: user-46-113-210-57.play-internet.pl

    Byłem już w Erze, i raz na zawsze ich pożegnałem. Teraz tylko Play. Już drugi raz przedłużam umowę u nich.

Dodaj swoją opinię