Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era wycofuje się z doładowań za 20 zł

Era wycofuje się z doładowań za 20 zł

LuiN 1 Grudnia 2008 12:15

0 0
Od 1. grudnia przestaje obowiązywać Promocyjny regulamin doładowań systemu Tak Tak. Era wycofuje się z kart doładowujących o nominale 20 zł - zastąpią je doładowania w kwocie 25 zł.

Minimalną kwotą doładowania przedłużającą ważność konta w systemach Tak Tak, Era Mix i Blueconnect starter staje się od 1. grudnia 25 zł. Dostępne do wyczerpania zapasów doładowania o nominale 20 zł nie zmieniają swych właściwości - przedłużą ważność konta o 1 miesiąc.

Zmiany dotyczą też doładowań elektronicznych (eRecharge) - doładowania z zakresu 20 zł - 24 zł nie przedłużają już ważności konta.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~MK  2008-12-06 20:16:16  host: abhb111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ... które nie zadziała.

  • 0

    47. ~  2008-12-06 22:36:30  host: aaey161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A bo 5 zł to kokosy! Tak się strasznie buntujecie a to są grosze w porównaniu z tym ile miesięcznie na zakupy wydajecie. Jak kogoś nie stać na telefon to niech nie kupuje, i święty spokój będzie. Wiecie ile płacicie za prąd jak ładujecie swego fona co dwa dni :) Jak kogoś stać na 20zł to i przy 25zł nie zbiednieje :) Poza tym w innych sieciach są stawki 25zł :) Pozdrowienia dla wszystkich zbuntowanych :)

  • 0

    48. ~praca w erze raj na ziemi  2008-12-07 10:35:17  host: hgd122.internetdsl.tpnet.pl

    a zebyscie wiedzieli jaka klotnia o te 5 złotych jest :(porazka

  • 0

    49. ~  2008-12-07 11:41:35  host: f143-060.opera-mini.net

    hmm, mi sie wydaje ze nie problem tkwi w tym ze wycofuja kwotę doladowania 20zl lecz oferta tt i stawki drogie. to dlatego moj tt wylądował juz jakis czas temu w koszu. a dzis nie żałuję ze tt i erę komfort zamieniłem na mixplusa III i stara play karte. płace teraz duzo mniej i wiecej korzystam

  • 0

    50. ~gummy_bear  2008-12-07 18:06:43  host: sinesis.unimos.net

    dokładnie kłócić się o 5zł to już lekka przesada. przecież te pieniądze nie przepadają tylko się kumulują. Na prawdę to są tak małe pieniądze że na codzień nie zwracacie uwagi na taką drobnostkę.

  • 0

    51. ~  2008-12-08 19:10:13  host: chello089077001253.chello.pl

    Cieszcie się że 30 nie ma.

  • 0

    52. ~mrozek  2008-12-14 15:58:34  host: 2.e-nterart.pl

    kwestia jest taka ze ja doladowalem za 20 zl, a dopiero teraz dowiedzialem sie ze ta kasa nie przedluza mi waznosci konta, a musze przedluzac bo jestem w tak tak fonie. Era nie raczyla mnie w zadnen sposob powiadomic o zmianie wiec mnie oszukala i tyle.

  • 0

    53. ~dudi  2008-12-15 09:12:30  host: host-87-99-45-111.lanet.net.pl

    52. dokładnie mam to samo. już im wysłałem maila z rzadaniem wyjasnienia sytuacji czemu nie poinformowali mnie o tym fakcie a dziennie kilka smsow z reklamami potrafia wyslac:/

  • 0

    54.  2008-12-16 12:31:21

    Ja znacznie lepiej wychodzę na tt, niż wyszedłbym na jakimkolwiek abonamencie. Choćby dlatego, że sam decyduję na co kasę wydać. Choć jest kilka abonamentowych opcji w erze, które mi bardzo odpowiadają...ale jeszcze nie teraz. I tak zazwyczaj doładowuję za 50zł, plus jest kumulacja ważności. I o ważność konta nie muszę się martwić.

  • 0

    55. ~luk  2008-12-23 07:34:09  host: 213.155.182.254

    Właśnie straciłem 20zl.....doładowałem za 20zł a nie wiedziałem że trzeba za 25....moim zdaniem jest to złodziejstwo Ery i brak szacunku do klienta gdyż powinna poinformowac swoich użytkowników

  • 0

    56. ~michuwiola1  2008-12-28 20:30:14  host: 195.117.75.119

    era to banda złodzieji.5 zł w skali całego kraju to kupa kasy więc my robaczki walczmy o swoje nawet i 5 zł.A gzdie choć słowo informacji o tym ZŁODZIEJSKIM CZYNIE.

  • 0

    57.  2008-12-29 11:05:35

    Żaden złodziejski czyn, wystarczy wejść co jakiś czas na stronę Ery, tam jest wszystko na temat doładowań: http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/doladuj_konto/nom inaly_waznosc. A 5zł macie przecież do wykorzystania na rozmowy i smsy.

  • 0

    58. ~michuwiola1  2008-12-30 22:20:58  host: 195.117.75.119

    kolego z 57 pozycji.płacą ci za chwalenie ery a może płacą ci abonament.era jest od tego jak d.. od s.. aby mnie i kilkuset innych użytkowników poinformowac o zminie promocji aby nie była już taka dobra dla nas.

  • 0

    59.  2008-12-31 18:09:27

    Tak, opłaca mi jeszcze mieszkanie i zagraniczne wycieczki:)Żadne chwalenie Ery, czyste stwierdzenie, nikt nie musi mi za to płacić, wystarczy, że jestem użytkownikiem TT od wielu lat. Operator nie musi o tym informować każdego z osobna, wystarczy, że zamieści info na swojej stronie internetowej i nie jest to jedyny operator ,który tak właśnie robi.

  • 0

    60. ~munia  2009-01-21 18:41:50  host: public45722.xdsl.centertel.pl

    No nie! doładowałam za 20zł i mi sie nie przedłuzyło! a niby skad miałam wiedziec ze trzeba wiecej!:( Pisze mi ze do jutra mam odbieranie i co teraz jesli nie doładuje za 25zł(nie zdąże)czy pieniadze przepadną a numer wygasnie?!

  • 0

    61. ~paulina  2009-01-24 13:15:39  host: bmy188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ufff, dobrze, że tu trafiłam, bo muszę doładować swoje konto. Pewnie kupiłabym kartę za 20 zł, nieświadoma niczego. A tak to doładuję za 25 zyla i ważność karty będzie przedłużona. I luz. Ale fakt - możnaby jakoś poinformować użytkowników tak tak'a. Bo niby skąd mamy to wszystko wiedzieć?

  • 0

    62. ~  2009-02-01 12:46:39  host: 77-253-255-233.adsl.inetia.pl

    no własnie niby skąd, dobra ze stronki ale po co na nią zaglądać codziennie, no kolego ty chyba masz czas aby zaglądać codziennie na strone ery bo najwyraźniej Ci się nudzi!! Ja nie mam na to czasu! A gnoje o nowych promocjach potrafią poinformować a o zakończeniu starej już nie! Hamstwo straszne!!!

  • 0

    63. ~  2009-02-01 12:47:14  host: 77-253-255-233.adsl.inetia.pl

    no i jak się zaraz wkurzę to zmienię operatora!

  • 0

    64. ~ona  2009-02-01 20:55:19  host: nat.saite.com.pl

    ja też dzisiaj doładowałam za 20 , bo chciałam przedłużyć no i liipa. oczywiście nie zostałam poinformowana o tym, że doładowanie za 20 nie przedluza ważności konta .. ; ]]

  • 0

    65. ~Achilles  2009-03-12 15:01:28  host: gate.hitech-net.pl

    A wiecie może jaka karta nie przedłuża terminu zapłaty w Plusie??

Dodaj swoją opinię