Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era wspiera Finał Wielkiej Orkiestry

Era wspiera Finał Wielkiej Orkiestry

sirmark 9 Stycznia 2009 18:19

0 0
Podobnie jak w latach ubiegłych, Era obecna będzie w XVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y wspierające akcję WOŚP.

Koszt SMS-a to 6,10 zł (5 zł netto). PTC nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów zostanie przekazany na konto Fundacji WOŚP.

Podczas ubiegłorocznego finału klienci sieci Era, dzięki wysłanym SMS-om, przekazali na konto Fundacji kwotę ponad 841 450 zł netto.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2009-01-09 18:50:36  host: f96-047.opera-mini.net

    No i panstwo tez sobie zarobi na tym i operator zdobedzie miano prospoleczznego... Szkoda ze to tylko na pokaz...

  • 0

    2. ~kwistas  2009-01-09 19:19:56  host: w3cache.wignet.pl

    I co z tego że wspiera co rok wspierają.

  • 0

    3. ~  2009-01-09 19:20:27  host: w3cache.wignet.pl

    I to każdy operator czy to Orange czy PLAY czy PLUS czy Era.

  • 0

    4. ~dzetex  2009-01-09 19:40:33  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    to prawda kazdy operator wspiera ta akcje. Ale czy prospoleczny hmm, jezeli chodzi akurat o ere to nie bardzo pasuje jednak troche w ubieglym roku zrobili spolecznie, stypendia pracownikow ery dla biednych dzieci no i targi pracy dla studentow takze to zawsze cos

  • 0

    5. ~  2009-01-09 19:42:51  host: chello087207173251.chello.pl

    kiedyś była ERAbasket liga w szkołach, to było ciekawe!

  • 0

    6. ~ZICO  2009-01-09 20:00:30  host: 94.254.210.70

    Ludzie! Nie możecie od ERY tyle żądać. Wkrótce czeka ją los Centertela-rebranding. W 2006 roku miał on kosztować lekko 100 mln zł. Nie trudno się domyślić, że w tym roku będzie to jeszcze więcej. PTC, podobnie jak kiedyś Centertel, będzie więc musiała mocno zacisnąć pasa, podnieść ceny telefonów, zabrać lub podrożyć wiele usług itd.itp. bo jak Klaus każe to tak ma być i już! Liczy się tylko zaspokojenie próżności nadętych bufonów z Francji (Centertel), czy Niemiec (PTC)i wprowadzanie swojej marki do nowo przejętych telekomów, a fakt, że to w niczym tym firmom nie pomoże lecz kosztować je to będzie mnóstwo kasy nie ma dla tych bufonów żadnego znaczenia. Przecież nie oni za to zapłacą tylko naiwni klienci, którym wmawiać się będzie, że dzięki rebrandingowi oferty będą super, a naiwni jeszcze wielokrotnie powtarzają i będą powtarzać te bzdury na tym i innych portalach.

  • 0

    7. ~Sławek  2009-01-09 20:45:44  host: ip-89.171.244.20.static.crowley.pl

    Widzieliscie? Era juz piąty miesiąc świętuje swoje urodziny! Żal.pl http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/zawsze_taniej

  • 0

    8. ~dzetex  2009-01-09 20:53:01  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Dobra oferta to dalej oferuja ja to zle, chyba nie. Wkoncu to darmowe minuty... Co do rebranding-u to nie jest dokladnie tak jak piszesz. Wg mnie oferty wlasnie beda lepsze i trelefony takze (wystarczy popatrzec na oferty t-mobila np w niemczech i ich telefony) :)

  • 0

    9. ~Sławek  2009-01-09 20:55:37  host: ip-89.171.244.20.static.crowley.pl

    DOBRA OFERTA?? Bardzo Ci sie udał ten żart, naprawde :D (od roku juz ciagle ta sama, tylko piec miesiecy temu nazwali to urodzinami, wieje nuda i drogimi minutami).

  • 0

    10. ~Templariusz  2009-01-09 21:04:30  host: staticline23090.toya.net.pl

    ERAAAAAAAAAAAAAAAA :D CZYŻ TO NIE WSPANIAŁE :D

  • 0

    11. ~kz1976  2009-01-10 09:15:46  host: public50271.xdsl.centertel.pl

    fajne era ma pakiety w sieci i na stacjonarne.... 35min/10zł.....

  • 0

    12.  2009-01-10 17:34:05

    Ja wczoraj składałem zasadną reklamację w sprawie podwójnego i konsultant nie wiedział że Era TT wygrała Głuchy Telefon :-)

  • 0

    13. ~Gormar  2009-01-11 14:42:06  host: drm191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja akurat się cieszę, że będę miał okazje przekazać nadwyżkę środków z TT na szczytny cel bez pobierania "prowizji" przez MF oraz ERĘ. @12. Moja znajoma dostała SMS, że jak zejdzie do 1 zł to kolejne doładowanie podwoją, ale niczego nie dostała ;(.

  • 0

    14. ~lerek  2009-01-12 10:22:18  host: dou238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kilka smsów wysłałem. A swoją drogą, to każdy news dobry , żeby w Ere uderzyć jak widze...

  • 0

    15.  2009-01-12 19:43:18

    Z tego co czytałem- po rebrandingu, o którym piszecie, era nie będzie płacić za używanie logo tmobile. To już mniejsze koszty. Spodziewam się zmian na lepsze. A jeśli chodzi o WOŚP- ciekawy jestem ile w tym roku w ten sposób zebrali.

Dodaj swoją opinię