Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era testuje nową Operę Mini

Era testuje nową Operę Mini

WitekT 8 Sierpnia 2007 10:23

0 0
Era testuje nową wersję Opery Mini, którą prezentuje pod własną marką. W testach może wziąć udział każdy.

Nowa wersja jest dosyć ciekawa, bo prezentuje stronę nie w postaci jednej kolumny, a w układzie jak na dużym ekranie. Po najechaniu kursorem na interesującą treść, jest ona powiększana.

Więcej szczegółów na stronie www.era.pl.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~  2007-08-08 13:06:27  host: f142-145.opera-mini.net

    No niestety nick sie ciagle nie wyswietla :-p to pisalem ja, oommen

  • 0

    20.  2007-08-08 13:09:00

    No chyba nic nowego - to pewnie wersja 4 Opery Mini dostępna do testów od pewnego czasu? Osobiście nie podoba mi się ten widok strony - nic nie widać... Jedynym fajnym rozwiązaniem jest kursor i nowa grafika (belki, podświetlanie itd.)

  • 0

    21. ~M. G.  2007-08-08 13:16:36  host: aasb116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żadnej rewelacji. Podkoloryzowana Opera Mini 4 beta. Może mniej się zawiesza niż oryginał. Nie wymienili Siemensa C72, a na nim też działa prawie bez problemu.

  • 0

    22. ~cytryna  2007-08-08 13:25:35  host: fgt50.internetdsl.tpnet.pl

    ale fajna, śmiga szybciej niz poprzednia wersja.

  • 0

    23. ~  2007-08-08 13:26:58  host: p03-13.opera-mini.net

    skalar2

  • 0

    24. ~M. G.  2007-08-08 13:29:49  host: aasb116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jednak przechwaliłem i już po trzech kliknięciach zawiesiła się. I potem już ze startem był problem więc usunąłem.

  • 0

    25.  2007-08-08 13:44:25

    Nie zauważyłe tego problemu akurat, jednak nie używam ;-) Nie podoba mi się rozwiązanie z widokiem całej strony, której nie widać ;-)

  • 0

    26.  2007-08-08 13:45:59

    no wkoncu to sa testy wiec pewnie jeszcze poprawia duzo zeczy nie ma sie co martyic a uwagi tylko pomoga w tym

  • 0

    27. ~silgin  2007-08-08 13:50:01  host: ip-89.171.3.90.crowley.pl

    Jak dla mnie nowa opera mini to rewelacja. Uzywam odkad sprawilem sobie nowa zabawke (nokia N91) i jak do tej pory nie mialem zadnych problemow z ta przegladarka. Nie wiem dlaczego jest beta skoro praktycznie jest w pelni funkcjonalna. Jak dla mnie rewelacja, jak pojawia sie jeszcze czytniki rss jak to jest w starej operze to bedzie jeszcze lepiej, no i sposob pobierania plikow moglby sie zmienic na nie-korzystajacy z przegladarki systemowej, tylko uzywajac jakiegos wlasnego mechanizmu

  • 0

    28.  2007-08-08 13:54:55

    Potestowałem trochę. Nowe rozwiązanie w nawigacji strony = więcej pobieranych danych. Nawigacja jest całkiem przyjemna, aplikacja działa na mojej 6630 bez problemów. Jest w jęz. angielskim. Na razie wersja BETA nie umożliwia rozpoznania numeru Ery więc nie można skorzystać np. z niektórych serwisów Era Omnix. Do Forum Telepolis zalogowałem się bez problemu (strona waży ok. 50 kb) i całkiem wygodnie udało mi się napisać post.

  • 0

    29. ~  2007-08-08 13:56:59  host: c28-199.icpnet.pl

    Nowa wersja jest dosyć ciekawa, bo prezentuje stronę nie w postaci jednej kolumny, a w układzie jak na dużym ekranie. Po najechaniu kursorem na interesującą treść, jest ona powiększana. ale mi nowość od ery, ten sam gadżet używam od kilku miesięcy i zwie się Opera Mini 4 beta, pobrać ją można ze strony opery. Przybliżanie/oddalanie fragmentu strony dziala świetnie, ale... 1. Trzeba mieć duży wyświetlacz żeby w ogóle się w tym połapać 2. Trzeba mieć dość dobry telefon żeby to chodziło płynnie, na mojej v3 całość chodzi jak krew z nosa, fajny gadżet ale dużo szybciej i wygodniej jest mi korzystać ze zwykłej opery 3

  • 0

    30. ~tyfus  2007-08-08 14:23:31  host: public-gprs77320.centertel.pl

    jedyna wada opery o ktorej mi wiadomo to brak mozliwosci zainstalowania oprogramowania ktore jest pobierane z sieci wyskakuje kod programu zamiast instalatora.

  • 0

    31.  2007-08-08 14:34:05

    opera powoli rozwija sie i staje sie coraz popularniejsza w polsce. obstawiam ze liczba uzytkownikow opera zwieksza sie miedzy innymi dzieki era omix

  • 0

    32.  2007-08-08 16:31:46

    gummy_bear - nie sądzę by Omnix spopularyzował Operę Mini - może sród klientów Ery... Na pewno popularyzują ją tanie pakiety GPRS - popatrz na wątek poświęcony ostatnim promocjom w Plusie - Simplusie, Mixie i BK - wszyscy pytają jak skonfigurować telefon "pod" Operę Mini żeby "z pakietu ściągało" - a więc tanio ;-) Takie pytania oznaczają jedno - ci ludzie NIGDY nie korzystali z GPRS, chyba, że nieświadomie do ememesów np.

  • 0

    33.  2007-08-08 16:32:48

    Nie skończyłem... ;-) I nie skorzystaliby, gdyby nie tanie pakiety. Bo o Operze Mini to już chyba każdy słyszał, ktosie chociaż trochę interesuje mobilnym dostępem i czyta serwisy telekomunikacyjne ;-)

  • 0

    34. ~  2007-08-08 16:52:53  host: 87-205-40-230.adsl.inetia.pl

    Pierdu pierdu. Era nic nowego z operą Mini nie wymyśliła. Jest to nowa funkcja kolejnej odsłony tej przeglądarki o raczej wątpliwej przyjemności używania na telefonach z małym ekranem, co tez było ganione przez kilku prominentnych użytkowników polskiej społeczności Opery.

  • 0

    35. ~Eeee tam...  2007-08-08 16:55:40  host: fcy170.internetdsl.tpnet.pl

    Dajcie spokój z takimi tam jakimiś... - kto to widział, ja się pytam?

  • 0

    36. ~szalony  2007-08-08 21:23:32  host: hugehosting.com

    www.skweezer.net fajna strona na sprzęt mobilny :)

  • 0

    37. ~Rafal  2007-08-21 13:37:35  host: ptcnat.era.pl

    Wszystkich zaintersowanych odsyłam do internetowego forum testerów www.bcbeta.phorum.pl Pozdrawiam!

  • 0

    38. ~  2011-05-25 22:56:33  host: v16-01.opera-mini.net

    opera mini to szajs!!!,gvwno ciagle sie wiesza,sa problemy z dodaniem zakladek zapisaniem stron.po skasowaniu ,zapisane.strony zakladki kasuja sie.,niedopracowany szajs.

Dodaj swoją opinię