Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: tańsze telefony na 14. urodziny

Era: tańsze telefony na 14. urodziny

LuiN 27 Sierpnia 2010 10:56

0 0

Era 1. września obniży ceny telefonów z okazji swoich 14. urodzin.

Na liście "prezentów Ery" znajdą się m.in. LG GT540 Swift za złotówkę w abonamencie 69 zł oraz Nokia C5, LG GM360 Bali, Samsung Avila GPS (S5230G), Sony Ericsson Zylo wszystkie również za złotówkę w abonamencie 49 zł.




Dla swoich obecnych klientów Era przygotowała ceny aparatów niższe nawet o 720 zł, jak w przypadku iPhone 3GS 16GB. Natomiast iPhone 3GS 8GB będzie dostępny w cenie 99 zł w abonamencie za 99 zł zł.

Telefony w ofercie urodzinowej będą dostępne z taryfami rodzinnymi. Dla klientów korzystających z Internetu w telefonie Era udostępnia usługę Internet Non-Stop z czterema pakietami danych od 100 MB do 5 GB po wykorzystaniu, których nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do Internetu.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 90
  • 0

    2. ~Łukasz  2010-08-27 11:03:51  host: 62.152.142.185.dsl.dynamic.eranet.pl

    Na razie nie ma konkretnych informacji odnośnie samej promocji, ale obniżki cen jak najbardziej mile widziane.

  • 0

    4. ~hm  2010-08-27 11:23:11  host: pc-51.mewy.net

    czyli jak rozumiem 3GS 8GB dostepny bedzie w taryfach rodzinnych ? a do tego net dokupic trzebab bedzie? Aktualnie za 99zl to taryfa multimedialna.. ale pisze ze dostepne w rodzinnych.

  • 0

    5. ~  2010-08-27 11:26:18  host: t20-03.opera-mini.net

    eee prezenty urodzinowe są dla tych co podpiszą umowe. A co z pozostałymi użytkownikami.

  • 0

    6. ~ala  2010-08-27 11:28:36  host: 93-181-162-129.as.kn.pl

    5 - oni są złapani i mogę sobie numer przenieść..

  • 0

    7.  2010-08-27 11:29:16

    Swift jest ciekawie...

  • 0

    8. ~depozyt  2010-08-27 11:31:20  host: dpz49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Swift faktycznie zapowiada się bardzo ciekawie, no i cena Iphone 3gs za 99 zł. wow:)cena dla ludzi. Bardzo pozytywnie sie zapowiada.

  • 0

    9.  2010-08-27 11:33:42

    w sumie to z tych telefonow obnizonych to swift jest ciekawa propozycja bo przeciez zylo tak czy tak w r40 jest za 1zl-chyba ze cos zmienili. No i fajnie wyglada sprawa iPhone4- abo 99 i telefon za 99zl

  • 0

    10. ~  2010-08-27 11:43:48  host: t19-04.opera-mini.net

    Liczylem ze z okazji urodzin Era da w koncu w swoich abonamentach dla indywidualnych minuty do wszystkich sieci a tu nic takiego. Chocby po skromne 20 minut. rcicho

  • 0

    11. ~anatol  2010-08-27 11:45:57  host: dph56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 tu chodzi o ip3gs za 99 zł, a więc model sprawdzony i niezawodny:) Mnie jeszcze będzie interesował net w 4 taryfach, tylko szkoda ze trzeba czekać na cenniki.

  • 0

    12. ~Anula  2010-08-27 11:46:41  host: dmo127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie rozumiem... w orange przy 59 dostaje się gt540 za złocisza....

  • 0

    13.  2010-08-27 11:49:32

    Swfit już dawno jest za 1pln w orange w abo 59pln, ale cena na 3gs mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - pomarańcza sobie życzy jakoś koło 1k

  • 1

    15. ~AQQ  2010-08-27 12:24:39  host: aefp35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda tylko że dla użytkowników Tak-Taka lub Tak-Tak Fona nie przygotowano żadnej promocji...

  • 0

    16. ~McSimus  2010-08-27 12:28:22  host: 78-131-222-6.tktelekom.pl

    Na razie jeszcze za mało szczegółów. Póki co szału nie ma. Wciąż liczę na więcej netu za mniej kasy bo to co jest to śmieszna sprawa.

  • 0

    17. ~xxx  2010-08-27 12:41:50  host: aczc41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja mam nadzieję na darmowe do playa

  • -1

    18.  2010-08-27 12:45:40

    Jak zwykle sprzedają to co im na magazynach zalega, nic nowego, szkoda czasu na analizę ich strategii.

  • 0

    19. ~PatrykOS  2010-08-27 12:54:25  host: 14.179.wmc.com.pl

    Opcja Internet Non-Stop ciekawa ;) Zobaczę jak z cenami. Przyda się do mojego iPhone.

  • 0

    20. ~  2010-08-27 13:07:36  host: aelm163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    swifta macie w orange za 1zł w ago 59zł

  • 0

    21. ~wibra  2010-08-27 13:09:56  host: 188.147.169.218.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    NIE ISTNIEJE coś takiego jak iPhone 3GS 8GB ! GS-y są tylko 16 i 32 GB. Telepolis, udzielaj proszę RZETELNEJ informacji.

  • 0

    22. ~groszek  2010-08-27 13:12:14  host: dpv238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie teraz najbardziej opłaca się kupić u nich Ip 3gs, bo później już go nie będzie. A właśnie jest wielu chętnych. Widzę, że net Non-Stop zaciekawia innych, muszę powiedzieć, ze mnie też.

  • 0

    23. ~  2010-08-27 13:14:07  host: p10-12.opera-mini.net

    Skoro iphone 3Gs 8GB ma byc za 99zl w taryfie za 99zl dla obecnych to potanieje o 100zl na 3 lata lub o 400zl na 2 lata w porownaniu do cennika z dnia dzisiejszego

  • 0

    24. ~Kili  2010-08-27 13:14:34  host: 85.219.163.66

    Co do LG GT540 Swift to żałość... W Play jest w abo 49, a w Orange w 59 za 1zł... Łaski nie robią... Ew. cena C5 jest niezła... Ciekawe jaka cena 16GB iPhone 3GS (720zł taniej to nie mówi wiele)... Have fun ;)

  • 0

    25. ~  2010-08-27 13:17:23  host: p10-12.opera-mini.net

    @21 wlasnie ze jest iphone 3Gs 8Gb w orange i w era era dzis go wprowadzila

  • 0

    26. ~  2010-08-27 13:19:34  host: p10-12.opera-mini.net

    @15 no jak nie a 200% doladowania to niby co

  • 0

    27. ~Baluu  2010-08-27 13:36:25  host: acow95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiadomość do osób których boli fakt że minuty w taryfach rodzinnych nie są do Play; Cyfrowy Polsat, Centernet. Nie po to Era wprowadzała na początku 2010 roku nowe taryfy o zarysie nam znanym [minuty tylko do [Era,Plus,Orange,Stacj] aby właśnie z okazji urodzin te taryfy zmieniała na inne. Biznesowo jest to nielogiczne... Po co zmieniać coś co się dobrze sprzedaje??

  • 0

    28. ~  2010-08-27 13:41:32  host: p08-10.opera-mini.net

    Ciekawe czy dla obecnych potanieje desire galaxy s xperia x10 lub czy wprowadza jakies nowe modele od 1 wrzesnia np z androidem

  • 1

    29. ~krisboss  2010-08-27 13:47:59  host: chello089075023179.chello.pl

    mineło 14 a zasięg jak kulawy i tak zostanie era liczy na zsyki z oskubanych klientów nie polepszając zasiegu orange ma lepszy zasięg plu a era to stoi w miejscu

  • 0

    30. ~Baluu  2010-08-27 13:56:03  host: acow95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    krisboss: Operatorzy chcą zasięg poprawiać, ale jak w danej WSI lub GMINIE władze lokalne a skończywszy na mieszkańcach blokują inwestycje to operatorzy odpuszczają. Podam Ci idealny przykład. Miasto Poddębice. Era wojuje juz 3 rok o nową stacje. Ostatnio znowu burmistrz umożył postepowanie bo.. i tu cytat z miejscowego BIPu: "W dniu 07 maja 2010r zgłosił się do tutejszego Urzędu Sołtys wsi Praga Pan Kazimierz Kujawiński i przedstawił kopie dokumantacji zgromadzonej w tej sprawie, z których wynika, iż zamieszkująca teren na który będzie odziaływała budowa, pani Maria Krajewska posiada wszczepiony kardiostymulator. Powstające podczas użytkowania budowli promieniowanie moze wpłynąć na pracę tego kardiostymulatora. W związku z powyższym użytkowanie tego obiektu może pogorszyć warunki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia osób przebywajacych w obszarze oddziaływania obiektu." Wieć nie dziw się że operatorzy odpuszczają i inwestują tam gdzie ludzie chcą mieć zasięg. A gdzie żyją ludzie z intelektem z epokii kamienia łupanego inwestycji są wstrzymywane.

  • 0

    31. ~Żabol  2010-08-27 14:15:12  host: 62.152.138.223.dsl.dynamic.eranet.pl

    @wtd a ile tam minut dają w orange za 59 zł i Swift za 1 zł? 100-200-300...?

  • 0

    32. ~ala  2010-08-27 15:15:46  host: 93-181-162-129.as.kn.pl

    trend na taryfy 50+PLN

  • -2

    35.  2010-08-27 16:16:39

    @15 i 26, potrójne doładowanie jest w TT i ofertach z telefonami właśnie: TTFon i Era Mix. Dodatkowe 200% doładowania można wykorzystać do sieci, więc w sam raz dla TTFonów i Era Mix. W normalnym TT jest przecież pakiet 1000 minut za 9zł.

  • 0

    36. ~forfiter  2010-08-27 18:03:19  host: chello089074230228.chello.pl

    Już czuję jak łatwo będzie dostać Ip 3gs, pewnie ludzie będą dzwonić i się dopytywać tak jak teraz IP4, heh i na gwałt będą wykupywać. Ja tam czekam na cenniki oficjalne poza tym:)

  • 1

    37. ~  2010-08-27 18:11:40  host: na-3.bialnet.com.pl

    No cóż, Era chcąc zamydlić oczy brakiem minut w abonamencie do Playa, Cyfrowego Polsatu czy Centernetu, obniżyła centy telefonów gdzie i tak były dość wysokie. Oferta mało interesująca i to urodzinowa.

  • 1

    38. ~Raf  2010-08-27 18:42:06  host: chello087207226177.chello.pl

    Kolejne urodziny i znów bez emocji, cienko jak zawsze w porównaniu z konkurencją - słabo, słabo, oj słabo....

  • -1

    39.  2010-08-27 19:26:30

    Era proponuje też pakiety danych, co może być interesujące dla klientów, którzy namiętnie z pakietów korzystają. Era postawiła na to, czego ludzie teraz pragną - a jest to IP, nawet ten 3gs i dlatego myślę, że będzie sporo na nie chętnych.

  • -1

    40. ~Jack  2010-08-27 20:07:35  host: 87-205-173-253.adsl.inetia.pl

    Ładnie za IPhona w taryfie za 99zł cena jego to także 99zł to bardzo dobra oferta i będzie wzięcie na niego. Do tego pakiecik danych, rewelacyjna sprawa. Dają dobre warunki przy nawet przy niskich abo ceny telefonów niskie.

  • 1

    41.  2010-08-27 20:34:53

    dalej przypominam jak zadzwonicie do PLAY to płacicie POZA ABO extra kasę $$ do rachunku. Do tej pory nie rozumiem jak ERA mogła tak popsuć taryfy?!

  • -2

    42.  2010-08-27 21:36:56

    41- ja jakos mam w erze i do play nie dzwonie, poza tym gdybys pomyslal to bys wiedzial, ze skoro ty masz drozej to moglbys sie tak umowic z ludzmi ze jak puscisz sygnal to zeby oddzwonili do ciebie skoro oni maja do wszystkich darmowe... faktycznie tak ciezko pomyslec. najlepiej tylko narzekac na wszystko...

  • 0

    43. ~Jack  2010-08-27 21:49:39  host: 87-205-173-253.adsl.inetia.pl

    @41 już tak nie ma co narzekać, swojego czasu Orange też wyodrębniało minuty do Play i to przy standardowych abonamentach. Tutaj przynajmniej Era więcej daje minut i transferu.

  • 1

    44.  2010-08-27 22:08:00

    @41 Era jawnie sobie leci w kulki z nowymi taryfami i nie zamierzam jej bronic mimo ze od prawie samego startu jestem jej abonentem i to nie na jednym abo. To jest POGORSZENIE oferty i żadne tłumaczenia nie zmienią mojego zdania że to SKANDAL!

  • 0

    45. ~zielee  2010-08-28 00:23:03  host: 178.181.86.83.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    gadacie farmazony, przecierz cala W3 ma minuty bez play, co sie czepiliscie ery? Druga sprawa ze juz od dawna w erze nie mozna dostac 3GS... no chyba ze bedzie jakas nowa dopstawa

  • 0

    46. ~...  2010-08-28 01:18:35  host: user-109-243-237-128.play-internet.pl

    @45 Podaj źródło swoich informacji albo namiary na dilera bo zielee musi mieć niezłe- z tego co widać.

  • 0

    47. ~UndiscloseD  2010-08-28 09:43:01  host: affg69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    44- a ja właśnie jestem zadowolony z tych nowych taryf ery. Podoba mi się to że połączenie z internetem jest wliczane do abonamentu. A to że nie na minut do play to wcale mi to nie przeszkadza. Jak będę miał zadzwonić to zadzwonie. Od 2 zł nie zbiednieje:)

  • -1

    48. ~pff  2010-08-28 12:08:32  host: staticline56775.toya.net.pl

    az mnie na mdłości bierze jak czytam wasze porównania i żale..:/. Taryfy Rodzinne sprzedaja sie znakomicie, duzo lepiej niz Nowa Era gdzie wg Was bylo lepiej. Nie szkoda Wam czasu na pisanie bajek i wymyslanie glupot?

  • -1

    49. ~zażenowany  2010-08-28 12:13:41  host: staticline56775.toya.net.pl

    do 38. Raf.. no tak, beznadzieja, kaszanka, w ogóle jakim cudem ta firma jest w czołówce cnie? najlepiej to abonament za 10 zł milion minut wszędzie i telefon za 50 gr każdy :) zastanów się czasem zanim coś napiszesz bo chyba nikt o zdrowych zmysłach prowadzących taka korporacje nie pozwoli sobie na akcje charytatywne:/

  • 0

    50.  2010-08-28 12:32:38

    ~UndiscloseD (47) no w końcu normalny komentarz... ja tam mam sobie w orange popa, z 3 po 3 i mBank mobile do netu i dzwonienia do wszystkich poza tą trójką z 3po 3... i git..:)

  • 0

    51.  2010-08-28 12:34:21

    ..a telefony kupuje w sklepie a nie od opa, bo nie lubię się wiązać cyrorafami...

  • 0

    52. ~miet  2010-08-28 16:45:22  host: 77-253-91-71.adsl.inetia.pl

    @47 to fakt ale gdy bierzesz ofertę bez telefonu (czy nawet z) i bez pakietu internetowego to minuty masz wymienne na kb. 6s to 100kB więc bardzo fajna sprawa. Sam korzystam z 500mb i płacę za to w Erze 15zł. Co do tych obniżek, niektóre są naprawdę niezłe szczególnie cena IPhone 3GS nieźle spadła.

  • 0

    53.  2010-08-28 19:53:56

    @51- no tak, ale wiesz, zeby kupic telefon musisz dac powiedzmy 500 zl, a ja ostatnio wzialem sobie za 1zl LG GT 500, ktory w zupelnosci mi wystarcza :) i co ciekawe- w taryfie Rodzina 40. to cos w tym stylu ze masz tanie telefony ale masz mniej minut bo 100 a nie 205. ale akurat to na szczescie nie moja umowa wiec :D Ja wlasnie musze sie jeszcze meczyc do maja 2012 z Nowa Era 60. w sumie nie mam na co narzekac bo mam 300 darmowych minut ktorych i tak nie jestem w stanie wykorzystac, a wkurza mnie to ze nalicza mi ciagle poza abo jak wejde nawet niechcacy w internet. jeszcze mi sie nie zdazyl miesiac zebym chociaz 40 gr nie musial doplacic do abonamentu. wiem ze to nie duzo ale mogloby byc to zawarte w darmowych minutach :D@ 52- tak wlasnie to jest fajna sprawa, a jeszcze fajniejsza, ze podpisujac aneks moge dostac internet non stop 100 MB za 5 zl a nie za 9!(czasem sie to moze przydac, bo nie zawsze mam dostep do wifi, np. w szkole) poza tym zeby nie tracic duzo minut i zeby mi wystarczaly to moge sobie zamowic siec rodzinna np. z 2 osobami do ktorych najczesciej dzwonie na 6 lub 12 miesiecy za darmo- zalezy od taryfy. No ale coz.... musze czekac do 2012 az podpisze aneks. chyba ze era znow zmieni taryfy..

  • 0

    54. ~miet  2010-08-29 09:25:19  host: 77-253-91-71.adsl.inetia.pl

    Akurat z podpisywaniem nowych umów w Erze jest dobrze. Można już to zrobić znacznie szybciej. Co do wybory taryf, mają ich dużo. Piszesz że jak wejdziesz na neta to Ci pobiera. Teraz już tak nie ma bo 6s jest wymienne na 100kB:)

  • 0

    55. ~madmax_1986  2010-08-29 10:35:17  host: bvn164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak zawsze nie mają co dać, miałem z nimi umowę przedłużyć ale te całe negocjacje czasami nic nie dają. Ostatecznie z łaski dadzą coś na ząb i kopa w .... na drogę byle płacić. Znów wracam do Orange.

  • 0

    56. ~cheddar  2010-08-29 21:09:31  host: chello089074230228.chello.pl

    @55 jedni mają tak z Erą, a drudzy mają tak z Orange. Jak do mnie dzwonili z pomarańczy to z uporem maniaka pani pronoponowała rok temu Samsung Avila, a ja samsungów nie znosze. I zawitałem akurat do Ery (TT). Teraz akurat się cieszę bc max i jest ok.

  • 0

    57. ~mss  2010-08-30 10:16:12  host: 188.147.201.158.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    54. Za to 1 minuta wymienna na 1 sms i jest pogorszenie do czasu wprowadzenia nowych taryf rodzina bylo 1:3.

  • 0

    58.  2010-08-30 10:46:56

    @57- jakos mi to specjalnie nie przeszkadza. wezme sobie abo r40 za i mam 205 minut. wiadomo, ze bedzie ich wiecej bo niewykorzystane beda mi przechodzic z poprzedniego miesiaca. mi sie akurat ta taryfa bardziej podoba niz Nowa Era 60 ktora mam obecnie

  • 0

    59. ~  2010-09-01 00:51:18  host: p09-14.opera-mini.net

    To sie udal poczatek urodzin ery bo mamy skandalik zapowiadany tak chucznie iphone 8GB NIE JEST W CENNIKU DLA ANEKSOWCOW ZA 99zl w taryfie za 99zl tylko za 499zl skandal skandal

  • 0

    60.  2010-09-01 08:22:06

    no to proszę: http://www.era.pl/repositories/era_pl_repo1/documents/ind/cennik _021109.pdf cennik dla obecnych klientów... heh porażka jednym zdaniem, NIE ZMIENIONE CENY ani Samsunga Galaxy S, ani HTC Desire ani tym bardziej któregokolwiek IPhone'a... POPELINA, żeby było ciekawiej IP4 w multimedialnej za 99pln jest w cenie 1299pln, a w rodzinie 110 (za 125pln) w cenie 1449pln, jak zapytalem w SUK czy sprzedadza w cenie 1299pln w rodzinie 110 + pakiet danych to odpowiedzieli ze kategorycznie NIE.. troche to dla mnie niezrozumiale....widać czeka mnie przejście do PLAY, na szczęście już 20października, gdzie za 109pln, dostane bez limitów do PLAY, 500min do pozostałych sieci (WSZYSTKICH) i 2GB danych w zasiegu PLAY (biorac pod uwage 300MB z multimedialnej 99 i tak wyjdzie korzystniej) a przy tym wszystkim mam GALAXY S ZA 149PLN (W ERZE 699), HTC HD2 199PLN (W ERZE 1199), IPHONE 3GS 16GB 899PLN (W ERZE 1099 jeśli się pojawi)... ŻEGNAJ ERO (po 10 latach i średniej faktur z ostatnich 6m ponad 200pln...)

  • 0

    61. ~Q  2010-09-01 08:56:43  host: static-201-10.is.net.pl

    a PLAY i tak jest badziewny. braki w zasiegu, rozlacza co chwile a cudowny internet "mobilny" konczy sie wraz z przekroczeniem granicy miasta... i zalatw cos na BOA to nobla dostaniesz. Pozdro

  • 0

    62. ~  2010-09-01 09:06:24  host: p16-04.opera-mini.net

    jesli ten news jest oficjalnym komunikatem ptc to mozna isc z tym do sadu skoro miala byc obnizka a jej niema

  • 0

    63.  2010-09-01 09:12:06

    62: taaak? A na jakiej podstawie prawnej? Bo w rozumieniu kodeksu cywilego ten komunikat nie jest ofertą handlową...

  • 0

    64. ~McSimus  2010-09-01 09:12:33  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    No nie. Urodzinowa oferta Ery wprost poraziła mnie swoją BEZNADZIEJNOŚCIĄ :(

  • 0

    65. ~McSimus  2010-09-01 09:15:13  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    A tak w ogóle to na głównej stronie Ery nawet wzmianki nie ma na temat Promocji Urodzinowej !!! Rozumie ktoś coś z tego bo ja nie .

  • 0

    66. ~polskagola  2010-09-01 09:23:25  host: afct171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2 miesiące czekałem na cholerną promocję urodzinową i kiszka ..., uciec nie ma gdzie w PLAY nie będę ryzykował mam działkę w lesie i chciałem mieć tam dobry zasięg i neta, jeżeli nic się zmieni przez następne parę dni to chyba przedłużę umowę bez telefonu, pójdę do EuroAGD i wezmę coś na raty 30x0%....

  • 0

    67.  2010-09-01 09:25:41

    Ludzie kochani - a od kiedy strony operatorów są aktualizowane o północy??? Byliście w punktach sprzedaży?

  • 0

    68. ~  2010-09-01 09:30:27  host: p15-04.opera-mini.net

    Witku cennik dla aneksowcow z data 1 wrzesnia byl juz dostepny po polnocy

  • 0

    69.  2010-09-01 09:31:35

    68: no i? Bo nie nadążam. ;-)

  • 0

    70. ~McSimus  2010-09-01 09:31:45  host: 78-131-222-6.tktelekom.pl

    Sorki ale od północy to już trochę godzin minęło. Albo jest się profesjonalna firma albo ma wszystkich w *** za przeproszeniem. O wrześniowej promocji Plusa było już wiadomo ze szczegółami kilka dni temu. A Era co, przedszkolaki tak pracują ???

  • 0

    71. ~  2010-09-01 09:33:01  host: p15-04.opera-mini.net

    Moze i pod zaden paragraf zadnego kodeksu to nie podpada ale tak duza i znana firma jesli publicznie cos deklaruje to niepowinna wprowadzac w blad

  • 0

    72. ~  2010-09-01 09:37:35  host: p15-04.opera-mini.net

    Witku skoro po polnocy w cenniku nie bylo tego iphona za 99zl to znaczy ze w dniu dzisiejszym go juz nie bedzie jak dla mnie ten smrodek urodzinowy nadaje sie na pajacyka a pozatym moglbys witku poprosic ptc o oficjalne stanowisko w tej sprawie czemu nie dotrzymuja swoich deklaracji

  • 0

    73. ~McSimus  2010-09-01 09:50:28  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    Próżno szukać na stronach głównych polskich serwisów telekomunikacyjnych informacji o 14 urodzinach Ery i wspaniałej promocji. U was poza tym tematem tez nic. Żenada.

  • 0

    74. ~Greg  2010-09-01 10:07:25  host: c182-218.icpnet.pl

    Oszustwo Iphone 3gs 8GB w tej taryfie kosztuje 499 zł nic się nie zmieniło w cenniku tylko data dodania cennika chyba ze maja jakis blad

  • 0

    75. ~McSimus  2010-09-01 10:43:44  host: 78-131-222-6.tktelekom.pl

    A gdzie ten zapowiadany internet non stop ???

  • 0

    76.  2010-09-01 11:04:23

    Chyba najgorsze urodziny Ery!

  • 0

    78. ~McSimus  2010-09-01 11:31:40  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    No i góra urodziła mysz. Chyba już po urodzinach. Tym bardziej, że sami pracownicy Ery z politowaniem kiwają głowami. Byłem klientem Ery od ponad 10 lat. Z którym opem teraz podpisać umowę? Czekam na propozycje :)

  • 0

    79. ~debridz  2010-09-01 11:42:28  host: aauc191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli cenniki na stronie to ta urodzinowa promocja?

  • 0

    80.  2010-09-01 12:33:29

    @79 dla anksowcow masz cennik na www z 1 wrzesnia i niema tam iphone 8Gb za 99zl w taryfie za 99zl dla nowych dali 1 nowy regulamin a cennik jest z 27 sierpnia masz je tu http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/obnizki_na_ur odziny

  • 0

    81. ~debridz  2010-09-01 12:36:02  host: aauc191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @80 dzieki juz widze zawiodlem sie na tym aneksie strasznie. Chyba pora się z erą żegnać

  • 0

    82. ~McSimus  2010-09-01 12:38:15  host: 78-131-222-6.tktelekom.pl

    Właśnie rozważam Orange Free

  • 0

    83. ~McSimus  2010-09-01 12:56:39  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    na kartę oczywiście

  • 0

    84.  2010-09-01 13:00:27

    To gdzie te cenniki 0d 1.09 w koncu??? jest ta promocja z obnizonymi cenami czy lipa?

  • 0

    85.  2010-09-01 13:02:56

    ja nie widze iphone za 99zl w abo za 99zl??1!co jest grane? to byl blef?

  • 0

    86. ~dudus  2010-09-01 14:20:40  host: user-188-33-113-97.play-internet.pl

    złodzieje i tyle, jest iphone za 99zł ale przy nowej aktywacji i umowie na 36msc.http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/taryfy/Waru nki_oferty_specjalnej_tansze_telefony_urz_dzenia.pdf

  • 0

    87. ~BOBAS  2010-09-01 15:59:53  host: mielec-217.75.49.230.mielec49.ptc.pl

    Wystarczy dobrze poszukać jest IP 3GS za 99zł dla stałych klientów w umowie na 36 m-c. W umowie na 24m-c kosztuje 299zł

  • 0

    88. ~  2010-09-01 16:20:06  host: p14-03.opera-mini.net

    @87 nie myl cennika aneksowego z cennikiem dla dodatkowej nowej aktywacji

  • 0

    89.  2010-09-01 17:58:04

    widział ktoś gdzieś w Erze iPhone 3GS 16GB lub 32 GB? jak z dostępnością w tym tygodniu iPhone4?? -chodzi mi głównie o Kraków! a jeżeli chodzi o urodziny to najgorsze jakie do tej pory były...

  • 0

    90. ~Janra  2010-09-02 20:27:41  host: bpm194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli obniżenie ceny słuchawek, jest ofertą urodzinową ERY, to trzeba przyznać, że szybko uczą się od PLUSA. Ja też cały czas uczę się umiejętnie wydawać pieniądze, które ciężko zarabiam. Dlatego na początku grudnia 2010 - 5 numerów w ERZE /cała rodzinia/ - zmiana opa. ERA AUT.

  • 0

    91. ~...  2010-09-02 21:21:36  host: dynamic-78-8-154-231.ssp.dialog.net.pl

    pochwalcie sie P4 usersi JAKIE to WAM urodziny robi OP !? Nawet jeżeli to jest ich oferta urodzinowa, to raz na jakiś czas może być słabsza, bo nie czarujmy sie ale era w przekroju czasu ma najlepsze prezenty na urodziny

  • 0

    92. ~McSimus  2010-09-03 11:04:11  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    No i porozmawiałem sobie qlturalnie z SUK i ceny Wave-a nie zbiłem (poleciało z punktów Ery Premii) ale za to 20% mniej na abonamencie. Zgodziłem się.

  • 0

    93. ~l  2010-09-04 18:49:18  host: chello089073138013.chello.pl

    Ja po 11 latach bycia klientem PTC przeniosłem się do P4. Warto - warunki zdecydowanie lepsze.

  • 0

    94. ~Pioterk87  2010-09-06 15:28:36  host: h232247.net.pulawy.pl

    Rzeczywiście obrecna oferta urodzinowa to śmiech na sali. Na szczescie mi umowa konczy sie za rok, a na nieparzyste urodziny Era daje ostatnio bardzo ciekawe promocje w abonamencie :)

  • 0

    95. ~  2010-09-06 22:44:11  host: abdg54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @93 widać to w szczególności po cenie iphon'a 4, średnio 2tyś droższym niż w erze.

  • 0

    96. ~wro  2010-09-21 14:53:58  host: 77-253-196-164.adsl.inetia.pl

    Tańsze telefony, sieć rodzinna za darmo, w Tak Taku podwójne doładowanie - prezenty urodzinowe całkiem dobre. 94 to raczej nie kwestia parzystych i nieparzystych urodzin, ale tempa zmian. Bo np. w ciągu ostatniego roku taki TT zmienił się nie do poznania, paiet 1000 minut, pakiet internetu bez limitu danych. Co chwilę coś zmieniają, więc prezenty urodzinowe to taka wisienka na torcie.

Dodaj swoją opinię