Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: tańsze telefony na 14. urodziny

Era: tańsze telefony na 14. urodziny

LuiN 27 Sierpnia 2010 10:56

0 0

Era 1. września obniży ceny telefonów z okazji swoich 14. urodzin.



Na liście "prezentów Ery" znajdą się m.in. LG GT540 Swift za złotówkę w abonamencie 69 zł oraz Nokia C5, LG GM360 Bali, Samsung Avila GPS (S5230G), Sony Ericsson Zylo wszystkie również za złotówkę w abonamencie 49 zł.




Dla swoich obecnych klientów Era przygotowała ceny aparatów niższe nawet o 720 zł, jak w przypadku iPhone 3GS 16GB. Natomiast iPhone 3GS 8GB będzie dostępny w cenie 99 zł w abonamencie za 99 zł zł.

Telefony w ofercie urodzinowej będą dostępne z taryfami rodzinnymi. Dla klientów korzystających z Internetu w telefonie Era udostępnia usługę Internet Non-Stop z czterema pakietami danych od 100 MB do 5 GB po wykorzystaniu, których nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do Internetu.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 90
  • 0

    76.  2010-09-01 11:04:23

    Chyba najgorsze urodziny Ery!

  • 0

    78. ~McSimus  2010-09-01 11:31:40  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    No i góra urodziła mysz. Chyba już po urodzinach. Tym bardziej, że sami pracownicy Ery z politowaniem kiwają głowami. Byłem klientem Ery od ponad 10 lat. Z którym opem teraz podpisać umowę? Czekam na propozycje :)

  • 0

    79. ~debridz  2010-09-01 11:42:28  host: aauc191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli cenniki na stronie to ta urodzinowa promocja?

  • 0

    80.  2010-09-01 12:33:29

    @79 dla anksowcow masz cennik na www z 1 wrzesnia i niema tam iphone 8Gb za 99zl w taryfie za 99zl dla nowych dali 1 nowy regulamin a cennik jest z 27 sierpnia masz je tu http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/obnizki_na_ur odziny

  • 0

    81. ~debridz  2010-09-01 12:36:02  host: aauc191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @80 dzieki juz widze zawiodlem sie na tym aneksie strasznie. Chyba pora się z erą żegnać

  • 0

    82. ~McSimus  2010-09-01 12:38:15  host: 78-131-222-6.tktelekom.pl

    Właśnie rozważam Orange Free

  • 0

    83. ~McSimus  2010-09-01 12:56:39  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    na kartę oczywiście

  • 0

    84.  2010-09-01 13:00:27

    To gdzie te cenniki 0d 1.09 w koncu??? jest ta promocja z obnizonymi cenami czy lipa?

  • 0

    85.  2010-09-01 13:02:56

    ja nie widze iphone za 99zl w abo za 99zl??1!co jest grane? to byl blef?

  • 0

    86. ~dudus  2010-09-01 14:20:40  host: user-188-33-113-97.play-internet.pl

    złodzieje i tyle, jest iphone za 99zł ale przy nowej aktywacji i umowie na 36msc.http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/taryfy/Waru nki_oferty_specjalnej_tansze_telefony_urz_dzenia.pdf

  • 0

    87. ~BOBAS  2010-09-01 15:59:53  host: mielec-217.75.49.230.mielec49.ptc.pl

    Wystarczy dobrze poszukać jest IP 3GS za 99zł dla stałych klientów w umowie na 36 m-c. W umowie na 24m-c kosztuje 299zł

  • 0

    88. ~  2010-09-01 16:20:06  host: p14-03.opera-mini.net

    @87 nie myl cennika aneksowego z cennikiem dla dodatkowej nowej aktywacji

  • 0

    89.  2010-09-01 17:58:04

    widział ktoś gdzieś w Erze iPhone 3GS 16GB lub 32 GB? jak z dostępnością w tym tygodniu iPhone4?? -chodzi mi głównie o Kraków! a jeżeli chodzi o urodziny to najgorsze jakie do tej pory były...

  • 0

    90. ~Janra  2010-09-02 20:27:41  host: bpm194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli obniżenie ceny słuchawek, jest ofertą urodzinową ERY, to trzeba przyznać, że szybko uczą się od PLUSA. Ja też cały czas uczę się umiejętnie wydawać pieniądze, które ciężko zarabiam. Dlatego na początku grudnia 2010 - 5 numerów w ERZE /cała rodzinia/ - zmiana opa. ERA AUT.

  • 0

    91. ~...  2010-09-02 21:21:36  host: dynamic-78-8-154-231.ssp.dialog.net.pl

    pochwalcie sie P4 usersi JAKIE to WAM urodziny robi OP !? Nawet jeżeli to jest ich oferta urodzinowa, to raz na jakiś czas może być słabsza, bo nie czarujmy sie ale era w przekroju czasu ma najlepsze prezenty na urodziny

  • 0

    92. ~McSimus  2010-09-03 11:04:11  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    No i porozmawiałem sobie qlturalnie z SUK i ceny Wave-a nie zbiłem (poleciało z punktów Ery Premii) ale za to 20% mniej na abonamencie. Zgodziłem się.

  • 0

    93. ~l  2010-09-04 18:49:18  host: chello089073138013.chello.pl

    Ja po 11 latach bycia klientem PTC przeniosłem się do P4. Warto - warunki zdecydowanie lepsze.

  • 0

    94. ~Pioterk87  2010-09-06 15:28:36  host: h232247.net.pulawy.pl

    Rzeczywiście obrecna oferta urodzinowa to śmiech na sali. Na szczescie mi umowa konczy sie za rok, a na nieparzyste urodziny Era daje ostatnio bardzo ciekawe promocje w abonamencie :)

  • 0

    95. ~  2010-09-06 22:44:11  host: abdg54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @93 widać to w szczególności po cenie iphon'a 4, średnio 2tyś droższym niż w erze.

  • 0

    96. ~wro  2010-09-21 14:53:58  host: 77-253-196-164.adsl.inetia.pl

    Tańsze telefony, sieć rodzinna za darmo, w Tak Taku podwójne doładowanie - prezenty urodzinowe całkiem dobre. 94 to raczej nie kwestia parzystych i nieparzystych urodzin, ale tempa zmian. Bo np. w ciągu ostatniego roku taki TT zmienił się nie do poznania, paiet 1000 minut, pakiet internetu bez limitu danych. Co chwilę coś zmieniają, więc prezenty urodzinowe to taka wisienka na torcie.

Dodaj swoją opinię