Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Tak Tak z Inteligo

Era Tak Tak z Inteligo

sirmark 21 Maja 2004 10:04

0 0

Od 19 maja 2004r. posiadacze rachunku bankowego w Inteligo mogą uzupełniać konto Era Tak Tak przez Internet. Inteligo jest kolejnym bankiem, z którym Polska Telefonia Cyfrowa oferuje doładowania kont Era Tak Tak z rachunków bankowych. Do tej pory PTC współpracowała z Bankiem Zachodnim WBK, w którego przypadku można doładować konto przez www, sms i Ekspresowe kody Era Tak Tak.

W przypadku Inteligo udostępniono opcję doładowania konta Era Tak Tak przez stronę www. W planach jest uruchomienie uzupełnień kont Era Tak Tak we współpracy z innymi bankami oraz w kolejnych kanałach dostępu.
Wykorzystanie płatności "Płacę z Inteligo" to wygodna transakcja (on-line). Usługa ta jest bezpłatna a proces doładowania prosty i szybki.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet