Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Tak Tak w Górach

Era Tak Tak w Górach

sirmark 30 Grudnia 2004 21:57

0 0

W niemal wszystkich górskich miejscowościach turystycznych w Polsce trwa kampania reklamowa Era Tak Tak. Do marca turyści wypoczywający w zimowych kurortach będą mieli okazję poznać szeroki wachlarz usług i produktów operatora. W pierwszych tygodniach sezonu promowany jest starter taryfą "Happy" - stałą stawką do wszystkich sieci (77 groszy za minutę, SMS za 22 gr, 1- sekundowe naliczanie).

Reklama obecna jest na stokach narciarskich, w schroniskach, w pubach, w centralnych punktach kurortów oraz na lodowiskach w dużych miastach. Jako narzędzia wykorzystano, m.in., wyciągi krzesełkowe, stojaki na narty, billboardy i airboardy.
Era poinformowała także, że w okresie od 01.01.2005 do 28.02.2005 nowi abonenci sieci Era i użytkownicy Era Tak Tak otrzymają możliwość wysłania bezpłatnie 10 wiadomości MMS na e-mail lub na telefon użytkowników sieci Era.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet