Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Tak Tak w Górach

Era Tak Tak w Górach

sirmark 30 Grudnia 2004 21:57

0 0

W niemal wszystkich górskich miejscowościach turystycznych w Polsce trwa kampania reklamowa Era Tak Tak. Do marca turyści wypoczywający w zimowych kurortach będą mieli okazję poznać szeroki wachlarz usług i produktów operatora. W pierwszych tygodniach sezonu promowany jest starter taryfą "Happy" - stałą stawką do wszystkich sieci (77 groszy za minutę, SMS za 22 gr, 1- sekundowe naliczanie).

Reklama obecna jest na stokach narciarskich, w schroniskach, w pubach, w centralnych punktach kurortów oraz na lodowiskach w dużych miastach. Jako narzędzia wykorzystano, m.in., wyciągi krzesełkowe, stojaki na narty, billboardy i airboardy.
Era poinformowała także, że w okresie od 01.01.2005 do 28.02.2005 nowi abonenci sieci Era i użytkownicy Era Tak Tak otrzymają możliwość wysłania bezpłatnie 10 wiadomości MMS na e-mail lub na telefon użytkowników sieci Era.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-242-205-33.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.