Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Tak Tak na Święta

Era Tak Tak na Święta

sirmark 23 Listopada 2004 20:25

0 0
Z myślą o użytkownikach pre-paid sieć Era przygotowała specjalną świąteczną ofertę: starter lub zestaw Era Tak Tak z taryfą "Happy" - stałą stawką do wszystkich sieci (77 groszy za minutę, SMS za 22 gr, 1- sekundowe naliczanie).

W prezencie świątecznym Era Tak Tak oferuje dodatkowo: 50 minut i 200 SMS-ów, a także: radio Philips do zestawów i płytę CD z muzyką Hip Hop do starterów "Happy".


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kanały TV, które najczęściej oglądasz, pochodzą z:

Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet