Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Tak Tak – przekierowania połączeń

Era Tak Tak – przekierowania połączeń

sirmark 18 Maja 2004 16:42

0 0

Przeniesienie połączenia pod inny numer niż Poczta Głosowa jest od dzisiaj możliwe dla użytkowników Era TAK TAK. Wystarczy w menu telefonu wpisać numer, pod który będą przenoszone połączenia przychodzące oraz określić sytuacje, w których przeniesienie ma nastąpić.
Przeniesienie jest możliwe, gdy użytkownik nie odbiera telefonu, jest poza zasięgiem, ma wyłączony telefon lub linia jest zajęta. Można również ustawić przeniesienie bezwarunkowe – wówczas każda rozmowa będzie przeniesiona pod wskazany numer. Zmiany ustawień dokonuje się bezpośrednio z telefonu.
Użytkownicy płacą za przekierowanie tak, jak za połączenie wykonane samodzielnie, według cennika swojej taryfy.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze