Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era "Super Marką"

Era "Super Marką"

WitekT 26 Stycznia 2005 12:58

0 0

Sieć Era zwyciężyła w badaniach Super Marka 2004 w kategorii Telekomunikacja.

Wygrana jest szczególnym powodem do satysfakcji, ponieważ badania przeprowadzone zostały wyłącznie wśród konsumentów. Tym samym, jako jedyna firma telekomunikacyjna Era otrzymała dyplom za zdobycie sympatii klientów i zbudowanie silnej pozycji na polskim rynku.

Super Marka polskiego rynku to wspólna inicjatywa firmy badawczej Target Group Badania i Doradztwo oraz magazynu Brief. Celem projektu jest opisanie sytuacji na polskim rynku marek w 15 lat po transformacji systemowej oraz wyróżnienie tych, którym udaje się skutecznie zdobyć sympatię konsumentów. Jest to jedyny na polskim rynku projekt badawczy, w którym o przyznaniu tytułu nie decydują eksperci – specjaliści od marketingu czy wyceny wartości marki – lecz sami konsumenci.
Zdaniem organizatorów badań: Siłę SuperMarki buduje jej wyjątkowa relacja racjonalna i emocjonalna, jaką tworzy z odbiorcą. SuperMarki są kochane przez konsumenta, stają się obiektem pożądania i często niezbędnym elementem życia.

Po ponad 8-letniej obecności na rynku, marka Era stała się najbliższa konsumentom spośród wszystkich firm telekomunikacyjnych w kraju. Postrzegana jest przez nich jako marka najbardziej przyjazna i najbardziej rozpoznawalna.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet