Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era stopniowo otwiera 3G dla swoich abonentów

Era stopniowo otwiera 3G dla swoich abonentów

WitekT 3 Lipca 2006 20:58

0 0

Od 3. lipca abonenci i użytkownicy Ery, którzy korzystają z kart SIM należących do HLR 10, mogą korzystać w pełni z zalet sieci UMTS.

Numer HLR, do którego przypisania jest dana karta, to 2 cyfry po ukośniku na karcie SIM.

Abonenci sieci Era i użytkownicy TakTak, posiadający telefon 3G, których numer jest w HLR10 będą mogli zalogować się do sieci UMTS. W każdym mieście, gdzie jest UMTS wszystkie wykonywane przez nich akcje będą odbywały się poprzez sieć 3G (np. połączenia głosowe, MMS, SMS, transmisja pakietowa).




Korzystającym z pakietowej transmisji danych wzrośnie transfer (wymagana aktywna usługa pakietowej transmisji danych). Klienci będą mogli przesyłać dane z prędkością do 384 kb/s. Nie wprowadzamy żadnych nowych stawek. Korzystając z 3G zostaną naliczone opłaty jak w 2G.

Dotychczas do sieci 3G logowali się wyłącznie abonenci taryfy data, posiadacze oferty blue connect w telefonie oraz abonenci z usługą Połączenia wideo.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2006-07-03 21:11:21

    Ale numer :) lecę sparwdzić czy mam ten HLR 10 :)

  • 0

    2.  2006-07-03 21:14:05

    no i dupa:( mam HLR 11 I 12 :((( BUUU....

  • 0

    3. ~nowy  2006-07-03 21:38:25  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    co za problem ja mam karty 15 i 16 i tylko musiałem zadwonić do boa by 3g mi uaktywnili.

  • 0

    4. ~  2006-07-03 21:39:00  host: axt196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pociesze Cię ja mam HLR 15

  • 0

    5. ~~nowy  2006-07-03 21:40:47  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    jak mi w tak-tak w umts zjadalo w ssaniu po 1zl na 2sekundy to zaraz zmieniłem kartę na simdate :-) a taktak do Kosza poleciał

  • 0

    6. ~  2006-07-03 21:59:43  host: dqn206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to zdiEra poszla po rozum do glowy i zaczyna przenosic ludzi do 3G i odtykac siec. Wszak musza sie zmiescic w niej weekendowe plecenia w Heyah. Obawiam sie, ze w ktorys weekend pier*&^% nie tylko siec 2G, ale i 3G, bo sie okaze ze za duzo w niej klientow ;-) Niestety mam Ere... ;-(( ale ma tez kika innych simow ;-)

  • 0

    7.  2006-07-03 22:10:57

    Ja mam HRL 14, ale tak czy siak nie mam telefonu działającego w 3G ani nie przebywam na stałe w zasięgu telefonii tej generacji.

  • 0

    8.  2006-07-03 22:20:12

    a w Plusie od zawsze dla wszytkich:P

  • 0

    9.  2006-07-03 22:21:21

    W sumie to i tak nie robi różnicy, bo zasięg 3G jest jeszcze niewielki, a telefonów tej generacji na rynku też nie ma za wiele, ale już ta technologia raczkuje, co cieszy.

  • 0

    10. ~Tomek_19  2006-07-03 22:37:45  host: 216.239.58.136

    To fajnie kurwa

  • 0

    11. ~dt  2006-07-03 22:53:58  host: wap.plusgsm.pl

    czemu tak trudno im udostepnic 3G dla wszystkich tak jak w Plusie? Po co te ograniczenia?

  • 0

    12. ~szalony  2006-07-03 23:35:35  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    ach ta era :-) co za rewelacja :) i news musi być a jak jakby to 3G to coś rewelacyjnego było :-) W plusie bez newsów 3G jest dla każdego od samego początku :)

  • 0

    13. ~D@rio  2006-07-04 01:41:32  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    Ha! A ja mam HLR 10 na swoim prefixie. Ale fajnie:) Teraz potrzebuje tylko terminala UMTS i zasiegu sieci w swoim miescie, hihi ;)

  • 0

    14. ~stefanB  2006-07-04 12:28:48  host: epd74.internetdsl.tpnet.pl

    ja mam 15 wyslalem maila i za 5min moglem sie zalogowac do 3g

Dodaj swoją opinię