Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era sponsorem Polskiego Ruchu Olimpijskiego

Era sponsorem Polskiego Ruchu Olimpijskiego

WitekT 6 Października 2005 12:59

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa i Polska Fundacja Olimpijska podpisały czteroletnią umowę dotyczącą wspierania sportu olimpijskiego.

Na jej mocy PTC, jako Generalny Sponsor Polskiego Ruchu Olimpijskiego, jest również wyłącznym:
Generalnym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Turyn 2006,
Generalnym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Pekin 2008,
Generalnym Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Współpraca między Polskim Ruchem Olimpijskim a Polską Telefonią Cyfrową obejmuje wsparcie zarówno dla polskich olimpijczyków w trakcie przygotowań i podczas Igrzysk Zimowych w Turynie 2006 i Igrzysk Letnich w Pekinie 2008, jak i dla polskiej młodzieży, która dopiero marzy o sukcesach sportowych.

Dla PTC współzawodnictwo i dążenie do doskonałości są równie istotne, jak dla ruchu olimpijskiego. Poczytujemy sobie za zaszczyt, że nas także obejmuje szczególna więź łącząca członków Rodziny Olimpijskiej, a ideały olimpijskie – odwaga, wytrwałość, ciągły rozwój – są również naszymi. Podobnie jak Ruch Olimpijski, staramy się budować zrozumienie między ludźmi, przełamywać bariery i podtrzymywać przyjazne kontakty. Liczymy – wraz z polskimi kibicami - że zaangażowanie PTC we współpracę z ruchem olimpijskim przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności polskiego sportu i przysporzy mu sukcesów – powiedział Tadeusz Kubiak, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny PTC.
Współdziałanie z Polskim Ruchem Olimpijskim podjęte przez Polską Telefonię Cyfrową jest konsekwencją przyjętej przez firmę strategii popularyzowania sportu, wspierania jego wyczynowej formy i pozyskiwania dla niego nowych adeptów. Jednocześnie podyktowane ono jest chęcią promowania mody na sport i na sportowy styl życia, bliskiej milionom klientów sieci Era i Heyah, oraz tysiącom pracowników i partnerów firmy, którzy są także kibicami.

Igrzyska – zimowe i letnie – to przede wszystkim emocje, bliskie nie tylko kibicom. Wokół sportu olimpijskiego buduje się cały system wartości, których popularyzowaniem zajmuje się Polski Komitet Olimpijski i jego Centrum Edukacji Olimpijskiej. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Erą będziemy mogli z myślą olimpijską i sportem w ogóle dotrzeć do zupełnie nowych kręgów naszego społeczeństwa, a naszą działalność jeszcze bardziej rozwinąć. Nie wątpię też, że i sportowych sukcesów będzie nam przybywać – powiedział Piotr Nurowski, Prezes PKOl.

Polska Telefonia Cyfrowa od wielu lat z sukcesem promuje polski sport, koncentrując się dotychczas na poszczególnych dyscyplinach, takich jak na przykład: piłka nożna, koszykówka, windsurfing, tenis, snowboard. Umowa o współpracy PTC z Polską Fundacją Olimpijską obejmuje cały polski sport na poziomie olimpijskim.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~wektor  2005-10-06 15:31:26  host: dpm96.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Oby tylko ta kasa trafiła tam gdzie powinna to będzie spoko. Mocny sponsor to jest to, czego polskiemu sportowinajbardziej brakuje

 • 0

  2. ~teleigor  2005-10-07 15:15:30  host: dqf248.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Po tej porażce z koszem era chyba dobrze trafiła. Sport olimpijski zawsze był dość dobrze kojarzony, era moży zyskać miano zbawcy polskiego sportu :)

 • 0

  3. ~zofia  2005-10-07 18:57:38  host: gate.malnet.pl

  wektor: no przecież trafiła gdzie trzeba, do Nurowskiego:)
  No bo on jest teraz Prezesem PKOLu...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet