Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Sieć Rodzinna - nowa usługa

Era Sieć Rodzinna - nowa usługa

sirmark 25 Czerwca 2009 13:03

0 0

Od 1. lipca PTC wprowadza nową usługę - Era Sieć Rodzinna. Dzięki niej abonenci mogą obdarować wybrane osoby możliwością prowadzenia rozmów bez opłat.

Wprowadzana przez Erę usługa umożliwi abonentom (sponsorom) zdefiniowanie grupy, w której prowadzenie rozmów w kraju będzie bezpłatne. Grupa może składać się maksymalnie z sześciu uczestników, z których każdy otrzymuje 2000 minut na rozmowy wewnątrz Sieci Rodzinnej. O jej wielkości decyduje sponsor wysyłając zaproszenia do uczestników, którzy po jego zaakceptowaniu otrzymają pakiet minut. Miesięczny koszt dla sponsora sieci dwuosobowej to 15 złotych, a poszerzenie jej o kolejny numer zwiększa abonament o 10 złotych, do maksymalnie 55 złotych za sześciu uczestników. Użytkownicy usług przedpłaconych mogą korzystać z pakietu minut nawet po wyczerpaniu środków na koncie pod warunkiem posiadania aktywnych rozmów wychodzących.

Sponsorem Sieci Rodzinnej może zostać każdy abonent taryf: Era Nowy Komfort, Relaks oraz Nowa Era, a uczestnikiem użytkownik numeru powyższych taryf oraz Taryfy Zero, systemu TakTak, TakTak Fon, Era Fun, Era Mega Fun, Nowa Era Mix, Era Domowa.




Aktywacja i dezaktywacja usługi jest możliwa w każdym z punktów sieci sprzedaży Ery, poprzez kanały samoobsługowe (SMS, Infolinie 602900 lub *9602, Internetowe Biuro Obsługi Abonenta) oraz przez konsultanta Biura Obsługi Abonenta.

Równocześnie z wprowadzeniem nowej usługi ruszy promocja, w której można Sieć Rodzinną dla grona trzech osób aktywować w ramach opłaty abonamentowej w wybranych taryfach. Aby skorzystać z tej opcji należy w czasie trwania promocji podpisać aneks lub nową umowę na abonament o wartości co najmniej 65 złotych.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 138
  • 0

    121. ~  2009-06-29 12:29:01  host: aacs116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @49do tych osób wybranych, to jak zawsze minuty są poza tymi wliczonymi w abonament, wiec nie musisz wydzwonic aonamentowych, zeby korzystac z tych 2000 do danej osoby.. a co do tego , że trzeba utrzymać aktywne konto w tt, no to skoro ktos mial wszystkich w rodzinie, czy tam te klika osob, w erze to i tak utrzymywal waznosc tego konta, czyż nie ? A jeśli chodzi o Play, to owszem mają oni konto ważne przez rok, ale oni mogą sobie na to pozwolić, skoro dostają większą kasę za to, że ktoś z obcej sieci do nich dzwoni(a co za tym idzie te sieci muszą obciążać swoich klientów). Bo w innym wypadku ta oferta w ogóle by im się nie kalkulowała, tak samo jak wszystkie inne oferty :)

  • 0

    122. ~piter  2009-06-29 16:04:47  host: 89.174.55.154

    Ciekawa, innowacyjna opcja. Zwłaszcza, że rozmowy są sponsorowane między wszystkimi członkami grupy, a nie tylko między sponsorem i osobą z danej grupy.

  • 0

    123. ~tak  2009-06-30 10:48:46  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Era podnosi ceny na każdym kroku. To nic że MTR spada oni podnoszą ceny np: rok temu taryfa NowaEra 40 dla stałych kosztowała 25 zł brutto obecnie 30 zł brutto. Dodatkowo telefoniczna okazja 55 zł a taryfa Nowa Era 40. teraz sieć rodzinna....... W orange za 10 zł można aktywować 10 numerów i mieć 1000 minut wymiennych na 4000 SMSów bez łaski. Obecnie jeden darmowy numer przez rok w abo lub mixie. Ale skoro trzeba utrzymać braci zza Odry. Klaus już o to zadba.

  • 0

    124. ~Art  2009-06-30 11:31:20  host: aazl71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    123. Może i w Orange można aktywować 10 numerów... ale zwróć uwagę na to że w tej ofercie poza tym że ty masz 2000 min do wydzwonienia do każdej z 6 osób które włączyłeś do sieci to wszystkie te osoby mogą również dzwonić między sobą (co więcej one już nic za to nie płacą:> - płaci tauś lub dobra ciocia)... zatem ciężko te oferty porównywać... jednym się będzie opłacało drugim nie jak ze wszystkim... np jak mi może opłacać się wymieniona przez ciebie oferta w Orange skoro 90% połączeń mam do abonentów ery i stacjonarnych?... jeszcze raz powiem dobrze że takie oferty się pojawiają jest większy wybór i większe możliwości dobrania zbliżonej do ideału oferty dla siebie, oby więcej takich dodatkowych możliwości u wszystkich operatorów się pojawiało... a to że za drogo to już słyszę od '98 roku, jak by nie było to jest za drogo, co by nie wprowadzili to złe i nie takie :D... znając życie nawet jak by faktycznie było za darmo to tu na telepolis wszyscy by chcieli żeby im jeszcze dopłacali za korzystanie z usług... nie pasuje to nie kupuj i nie rób zbędnego szumu a jak już musisz to dokładnie przeanalizuj ofertę i nie tylko z własnego punktu widzenia...

  • 0

    125. ~  2009-06-30 12:17:12  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Przeanalizowałem i owszem.......zrezygnowałem z Ery. Bo kiedys byli najlepsi. Obecnie.....ostatnie miejsce w W3. O czymś to świadczy. Taryfy dla indywidualnie.

  • 0

    126. ~tak  2009-06-30 12:17:56  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    taryfy dla indywidualnych przedpotopowe....

  • 0

    127. ~impassive  2009-06-30 17:35:05  host: ip-94-42-29-207.multimo.pl

    Wygraj sto mercedesów!!!!!!!!

  • 0

    128. ~tak.  2009-07-01 15:07:22  host: bea33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziwne ale do tej pory stronka ery nie została zaktualizowana o nowe promocje jest stara :"W okresie od 01.04.2009 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszą promocją lub jej odwołania, jednakże nie dłużej niż do 30.06.2009 r."

  • 0

    129. ~emotkaa  2009-07-02 23:15:14  host: 86-166-n1.aster.pl

    mentalność polaków to marudzenie...i zrzędzenie jeśli się komus nie podoba niech nie korzysta... jak nie było każdy marudził że nie ma i narzekał jak juz coś się zmiania to też źle... nigdy nie dogodziśz:!!!!

  • 0

    130. ~  2009-07-03 19:24:40  host: asmodeus.mgsp.pl

    usługa co najmniej ciekawa. pod www.602900.bo.pl mozna dowiedziec sie wiecej

  • 0

    131. ~Bodzio  2009-07-04 12:47:52  host: oscent5.rene.com.pl

    A jak chcesz zadzwonić do obcej sieci to 59 groszy bulić trzeba.To oferta dla nie kumatych

  • 0

    132. ~  2009-07-04 12:49:45  host: oscent5.rene.com.pl

    Albo do play za 79 groszy Powodzenie.Super oferta.

  • 0

    133. ~  2009-07-04 12:51:38  host: oscent5.rene.com.pl

    A poza sieć rodzinną to też 59 groszy.No tylko podpisywać umowę i brać.

  • 0

    134. ~  2009-07-04 12:55:11  host: oscent5.rene.com.pl

    ja za 15 złotych mam 300 minut do całej sieci play i stacjonarnej(nie tylko do rodzinki),a za minutkę do innej sieci tylko 29 groszy.

  • 0

    135. ~  2009-07-04 12:56:06  host: oscent5.rene.com.pl

    A cha i konto ważne rok

  • 0

    136. ~POMOCY!  2009-07-06 11:48:04  host: 093105120177.goleniow.vectranet.pl

    mam nową ere mix 25. przysługuje mi jeden wybrany numer. jak Go aktywować?

  • 0

    137. ~alien  2009-07-14 22:14:52  host: bjf16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi sie podoba

  • 0

    138. ~djtrojan  2009-07-15 09:48:51  host: 80.50.232.202

    To wszystko zależy, czy komuś to odpowiada, czy nie! Jedni rozmawiają długo, inni chwilkę. Mnie się podoba.

  • 0

    139. ~natka  2010-06-15 16:40:52  host: abvy116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a to jestz zimenne na sms-y??? czy tylko dzwonić można??

  • 0

    140. ~natkaa  2010-06-15 16:41:34  host: abvy116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *a to jest zamienne na sms-y, czy tylko dzwonić można??

Dodaj swoją opinię