Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: rozmowy za 0 groszy w usłudze "Numerki za Grosze"

Era: rozmowy za 0 groszy w usłudze "Numerki za Grosze"

LuiN 9 Lutego 2010 16:05

0 0

Od 11. lutego do 11. marca użytkownicy Tak Taka będą mogli rozmawiać z trzema wybranymi numerami sieci Era za 0 groszy, niezależnie od pory dnia.

Aby skorzystać z tej propozycji należy aktywować usługę i wskazać wybrane numery w sieci Era (numery komórkowe i stacjonarne).

Usługę można aktywować:
przez wysłanie Ekspresowego kodu: *129*1*dziewięciocyfrowy numer#
przez Ekspresowe menu *100#
przez połączenie z numerem 9797
przez serwis www.itaktak.pl




Miesięczna opłata za każdy wybrany numer to 4 zł. Wszystkim dotychczasowym użytkownikom usługi Numerki za Grosze, promocyjne stawki zostaną aktywowane automatycznie.

Po zakończeniu oferty specjalnej, stała cena za minutę połączenia w Numerkach za Grosze wyniesie 3 grosze.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 211
  • 0

    192. ~maniek  2010-02-17 22:14:10  host: 21-me.krak.tke.pl

    nie ma błędu tylko niektorzy preacownicy ery sami nie wiedzą ze promocja się wyklucza w starym TT FONie, mi 2 reklamacje odrzucili

  • 0

    193. ~  2010-02-17 22:28:01  host: aeiy158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z mojego doświadczenia wiem, że Era bardzo często się myli w naliczaniu opłat w abonamencie oraz Tak Taku i jak zwykle na niekorzyść uzytkowników. Jeśli samemu się nie sprawdzi billingu to Era sama od siebie nie zwraca błędnie naliczonych opłat. W postępowaniu reklamacyjnym odpisują, że problem jest im znany i pracują nad jego rozwiązaniem;) Wniosek z tego taki, że wiele uzytkowników jest nieświadoma źle naliczonych opłat. Np.: Godzina za grosze czasem jest naliczana 3 krotnie większą opłatą niż 99gr.

  • 0

    194. ~  2010-02-18 09:22:22  host: s94.ipt.com.pl

    ja także mam starego TTF i ostatnio dostałam tego rewelacyjnego smsa o cudownej promocji...

  • 0

    195. ~lysy  2010-02-18 11:29:34  host: 093105046148.oswiecim.vectranet.pl

    Ale nikt nie napisał że posiadacze "starego Tak Tak Fona"mogą tylko pomarzyc o tej promocji!!!

  • 0

    196. ~antago  2010-02-18 12:20:34  host: 217.153.186.138

    Przed chwila sie dowiedialem, ze mam taryfe "Tak Tak Fona Happy", a nie "Happy". Poprosilem wiec o jakies namiary na ta pierwsza, ale konsultant nie mogl jej odnalezc..

  • 0

    197. ~antago  2010-02-18 12:25:17  host: 217.153.186.138

    Przy okazji w BOA dowiedzialem sie, ze TT Fon, to oferta postpaid, a TT to prepaid. Staralem sie wiec dojsc co oznaczaja te obcojezyczne okreslenia. Sugerowalem nawet, ze moga one dotyczyc sposobu platnosci po i przed wykonaniem uslugi, ale jakos to nie przekonalo konsultanta. Podobnie jak to, ze MIX oznacza mieszana forme platnosci..

  • 0

    198. ~antago  2010-02-18 12:31:03  host: 217.153.186.138

    A sprawa mogla by byc banalnie prosta. Wystarczylo w regulaminie promocji napisac, ze nie dotyczy ona osob posiadajacych taryfe Happy w ofercie TTFon. Tylko, ze wowczas niezrecznym by sie stalo stwierdzenie, jeszcze niedawno znajdujace sie na stronie Ery, a wmawiajace ludziom, ze po przejsciu na TTF wszystko pozostaje bez zmian..

  • 0

    199.  2010-02-18 15:22:29

    TTFon to na pewno nie postpaid, bliżej mu do mix'a. Czekam na jakieś oficjalne info na temat NZG w TTFonie z Happy, bo przydadzą się jakieś konkrety w związku z tym całym zamieszaniem. Najlepsze posunięcie to wprowadzenie NZG do HOT'a i pewnie na tym skupiła się uwaga przygotowujących ofertę.

  • 0

    200. ~ahahah  2010-02-18 20:42:49  host: chello089074076233.chello.pl

    to wy jeszcze nie jesteście w Playu ???? LOL

  • 0

    201. ~  2010-02-18 22:42:26  host: chello089078095201.chello.pl

    @200, niektórym Play się nie opłaca. Co z tego, że tam jest za darmo po sieci jak nie ma z kim rozmawiać. Mając Play w 95% rozmów płaciłbym 29gr/min. Mając TT Hot płacę 15gr/min (bo połowę środków na koncie mam z podwójnego doładowania).

  • 0

    202. ~  2010-02-18 22:44:40  host: chello089078095201.chello.pl

    Dopóki dają podwójne doładowanie w TT Hot, to jest to najtańszy prepaid na rynku. Jak przestaną podwajać, to trzeba się będzie rozejrzeć za czymś innym. Może mBank, może GGAir, w ostateczności Play, ale pod warunkiem, że poprawi zasięg.

  • 0

    203. ~  2010-02-19 02:53:02  host: v12-15.opera-mini.net

    @202 - a zasięg Play po sieci Plusa Cię niesatysfakcjonuje? Pomyśl najpierw dwa razy zanim napiszesz znowu takie głupoty! żal.pl

  • 0

    204. ~lerek  2010-02-19 10:02:55  host: dpo104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sumie na stronie Ery jest napisane , że "jeśli korzystasz z oferty Tak Tak Fon z taryfą Happy rozmawiasz już za 3gr za minutę w godzinach od 22:00 do 08:00 i za 9gr za minutę od 8:00 do 22:00" - zatem nie rozumiem tego zamieszania

  • 0

    205. ~radeczko  2010-02-19 11:20:01  host: 193.193.82.34

    Oferta bardzo słaba, mając na uwadze darmowe rozmoy w Play.

  • 0

    206. ~  2010-02-19 17:55:24  host: 87-205-55-233.adsl.inetia.pl

    do:204. nie rozumiesz zamieszania? A może na stronie domowej Haliny z Komprachcic też jest napisane, że nie obowiązuje w starym TTF?(zamiast w regulaminie oferty) Mam również starego TTF i kretyni z ery przysyłają mi takie same złodziejskie smsy, w regulaminie - tak jak tu juz wcześniej wspomninano nie ma słowa. Uważsz to za normalne, a może sam jesteś z tych debili,pracujacych w tej złodziejskiej sieci co wysyłają te oszukańcze smsy?

  • 0

    207. ~filip  2010-02-20 10:59:11  host: 77-45-100-49.sta.asta-net.com.pl

    Era robi sobie jaja z klientów

  • 0

    208. ~  2010-02-21 01:12:05  host: chello089078095201.chello.pl

    @203, zgadza się, nie satysfakcjonuje mnie zasięg Play po sieci Plusa, bo nie ma tam tanich pakietów internetowych. Zmienić operatora mogę tylko wtedy gdy będę miał korzystniejsze warunki. Póki mam 15gr/min w TT nie zmienię na 19gr/min, 22gr/min czy 29gr/min. Jednak nie wykluczam, że jak skończą mi się środki z podwojenia i następnego nie będzie, czyli wróci mi stawka 29gr/min, to poszukam czegoś lepszego. Akurat Play wypada słabo na tle mBanku czy GGAir, bo ma droższe rozmowy i nie ma taniego internetu z rozsądnym zasięgiem. Za to ma tanie rozmowy po sieci, tyle, że dla mnie nie ma to większego znaczenia, bo nie mam w kontaktach nikogo z Playem.

  • 0

    209. ~kajtek  2010-02-21 20:41:05  host: host-89-230-203-139.lublin.mm.pl

    Zgadzam się z tym, że dopóki era oferuje podwójne doładowania jest obecnie najtańszą ofertą na rynku. Ponadto za każdym razem jak doładowuje elektronicznie dostaje 10% gratis (+ parę minut dorzucą do sieci), a całe 110% podlega promocji podwójne doładowanie. Mi osobiście zależy przede wszystkim na taniej podstawowej jednostce, nie na zbajerzonych pakietach. Po podwójnym doładowaniu dostaje w praktyce jednostkę 29 gr. tańszą o ~45%.

  • 0

    210. ~  2010-02-22 14:19:24  host: dpm38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @~`Kajtek nie wiem czy najtansza oferta na rynku(?), ja mysle ,ze dosc konkurencyjna, ale czy najtansza? podwojnia maja tez inni operatorzy.. W Orange możesz podwoić ilość swoich minut, . Może to nie pre-paid ,ale przynajmniej nie trzeba się martwic o ważność promocji. Wiecie może czy ta Avila , która proponuja jest rozbudowana (mam na mysli GPS)?

  • 0

    211.  2010-02-24 16:51:07

    @210, kajtek bierze pod uwagę tylko oferty prepaid, więc po co wciagać tu abonamenty? Poza tym Era od kilku miesięcy podwaja ilość minut w abo, promocja weszła wcześniej niż w Orange.

Dodaj swoją opinię